Nevşehir’de yolun karşısına geçmeye çalışan 60 yaşındaki adam, minibüsün çarpması sonucu hayatını kaybetti.
Edinilen bilgiye göre, Zübeyde Hanım Caddesi’nde yolun karşısına geçmeye çalışan Satılmış Ünsal’a Ö.F.Ö. idaresindeki 50 AAG 967 plakalı minibüs çarptı. İhbar üzerine bölgeye polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Polis ekipleri yolda güvenlik önlemi alırken, ağır yaralanan Satılmış Ünsal’da ambulansla hastaneye kaldırıldı. Talihsiz adam burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Polis ekipleri de minibüsün sürücüsü Ö.F.Ö.’yü gözaltına aldı.
Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.
"Adam koşarak önümüze çıktı"
Kaza anında minibüste bulunan bir vatandaş, kazayı anlatarak, "Adam koşarak önümüze çıktı. Sol tarafta kaldırım olduğundan dolayı şoför kaçamadı. Sağ taraftan vurdu" dedi.
Bolu’da Valilik Konağı’nın yan sokağında dallarının ağır geldiği ağaç, yaya yoluna devrildi. Ağacın dallarının çarptığı bir kişi hafif şekilde yaralandı.
Burdur'un Bucak ilçesinde meydana gelen trafik kazasında, motor karşıdan karşıya geçmekte olan vatandaşa çarptı. Detaylar burada...
“Öncelik Hayatın, Öncelik Yaya’nın” Projesi kapsamında Türkiye’de ilk defa led ışıklı yaya geçitleri Batman’da hayata geçirildi.
Bursa’da sürücüsünün kontrolünden çıkan otomobilin çarptığı yaya ağır yaralandı.
Antalya'nın Manavgat ilçesinde yaya geçidini görünce kendini otomatik olarak kilitleyip sert fren yapan lüks otomobile arkasından gelen motosiklet çarptı. Motosiklet sürücüsü şans eseri kazayı yara almadan atlattı.
Her yıl 4-10 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Trafik Haftası bu yıl da Aksaray’da renkli görüntülerle kutlandı. Kent meydanında öğrencilerle bir araya gelen Belediye Başkanı Evren Dinçer, çocuklarla birlikte caddelerdeki yaya geçit çizgilerini boyadı.
Yorumlar (0)