Kars 36 Spor Başkanlığı’nı bıraktığını açıklamasının ardından geçen 1 aylık süre içerisinde yeşil beyazlı kulübün başkanlığına aday olmazken, Kars ekibinin ligden çekilmesi de gündeme geldi.
Bölgesel Amatör Lig (BAL) Ligi takımlarının transferleri yapmaya başladığı günlerde Kars 36 Spor Kulübü ise kulüp başkanını arıyor. İşlerinin yoğunluğundan dolayı kulüp başkanlığını bıraktığını açıklayan Ali Uçum’un ardından takıma talip çıkan olmadı.
Sahipsizlik ve ilgisizlikten dolayı Kars 36 Spor’un ligden çekilmesinin çok üzücü olacağını ifade eden vatandaşlar, “Başkan 1 ay önce takımı bıraktı. Bunu basın ve sosyal medya hesaplarından açıkladı. Ancak geçen süre içerisinde takıma sahip çıkan olmadı. Lig ve Ziraat Kupası karşılaşmalarının başlaması az bir zaman kaldı. Kars 36 Spor transfer yapmadı. Kulüpten yapılan bir açıklama yok. takım ligden çekilirse çok yazık olur. İnşallah kısa sürede şehrin takımına sahip çıkan olur” dediler.
“Kars 36 Spor’un kurumsal olması kaçınılmazdır”
Türkiye liglerinde bir çok örneğinin olduğuna dikkat çeken vatandaşlar, Kars 36 Spor kurumsal olarak yoluna devam etmesi gerektiğini kaydettiler.
DSİ, Özel İdare, Belediye ve Karayolları gibi kurumların başka illerde takımlarının liglerde yer aldığının altını çizen vatandaşlar, “Kurum takımları var. Kendi illerini kurumların ismiyle temsil eden takımlar var. Kars’ta neden olmasın. Kars 36 Spor’da bir kuruma devredilerek yoluna davam edebilir. Bizler Karslılar olarak yetkililere sesleniyoruz. Atanmışlar, seçilmişler, işadamları elini taşın altına koyarak Kars 36 Spor’un yoluna devam etmesi için çözüm yolları bulması gerekiyor” diye konuştular. İHA
Kars 36 Spor kendi saha ve seyircisi önünde konuk ettiği Artvin Arhavi Spor’u 2-0 mağlup etti.
Kars 36 Spor deplasmanda oynayacağı Görele Spor karşılaşması için sabah erken saatlerde Giresun’a hareket etti. Devamı haberimizde...
Bucak Küçük Sanayi Sitesi, yoğun yağış sonrası sular altında kaldı. Başkan Kemal Kasap, drenaj sorunları ve alınacak önlemler hakkında açıklamalarda bulundu.
Burdur Dereboğazı ve Tek Çeşmeleri, yapılan ıslah çalışmaları ve temiz su numuneleri sonucunda yeniden kullanıma açıldı. Detaylar için tıklayın.
Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. (AEDAŞ) hizmet bölgelerinde yoğun klima kullanımı nedeniyle elektrik tüketiminde rekor artış yaşandı. Peki elektriksiz kalır mıyız? AEDAŞ acil eylem planı devrede. Antalya'da 23 Temmuz'da tüketim yüzde 14,3 artarak 58.606 MWh'ye ulaştı.
26 Temmuz Çarşamba günü TRT1, ATV, Kanal D, Show TV, TV8, Star TV'de hangi programlar var? Bugün televizyonda izleyebileceğiniz diziler, filmler ve programlar hakkında detaylı bilgi edinin.
Yorumlar (0)