Burdur / Bucak

Ödüllü Genç Bilim İnsanı Doç. Dr. Ümit Işık, Ümit Işık Akademiyi açtı

Prof. Dr. Atalay Yörükoğlu Genç Bilim İnsanı Ödülünün sahibi olan bebek, çocuk ve genç psikiyatristi Doç. Dr. Ümit Işık, psikologların, Ümit Işık Akademi’yi görkemli bir törenle açtı.

Ödüllü Genç Bilim İnsanı Doç. Dr. Ümit Işık, Ümit Işık Akademiyi açtı

Prof. Dr. Atalay Yörükoğlu Genç Bilim İnsanı Ödülünün sahibi olan bebek, çocuk ve genç psikiyatristi Doç. Dr. Ümit Işık, psikologların, çocuk gelişim uzmanın ve ergoterapistinin de içerisinde hizmet vereceği Ümit Işık Akademi’yi görkemli bir törenle açtı.

Bebek, çocuk, genç ve erişkinler için psikoterapi, eğitim ve danışmanlık hizmeti verilecek olan ve Doç. Dr. Ümit Işık, Psikolog Muhammed Çiftçi, Psikolog Tutku Cansın Özkan ve Çocuk Gelişim Uzmanı Ecem Yurtsever Tekeli’nin hizmet vereceği Ümit Işık Akademinin açılış törenine Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen ve eşi, Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin Çelik ve Ekibi, Isparta Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ahmet Tural ve Oda Başkanları, AK Parti Milletvekili Adayı Osman Zabun ile Nesrin Semiz ile çok sayıda davetli katıldı.

Açılışta konuşan Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen ve EOB Başkanı Ahmet Tural, TSO Başkanı Metin Çelik ve Milletvekili Adayı Osman Zabun, Isparta ekonomisine katma değer katacak ve istihdamı artıracak işletmenin şehre yeni bir vizyon katacağını ve burada insanlara sağlık hizmeti verileceğini dile getirdiler. İşletmesinin hayırlı ve bol kazanç getirmesini dileyen Başdeğirmen, Çelik, Tural ve Zabun daha sonra okunan dua ile birlikte açılış kurdelesini kestiler.

Misafirleri ile tek tek ilgilenen ve kliniği gezdiren Doç. Dr. Ümit Işık, yoğun bir talebin olduğu klinikte randevu esaslı hizmet verdiklerini belirterek, Isparta’nın sağlık sektörünce ciddi bir ivme kazandığını dile getirdi. Doç. Dr. Ümit Işık, açılış için Yozgat’tan çıkıp gelen İnovasyon ekibine, Konya’dan gelen Çocuk ve Ergen Psikiyatristlerine, Burdur ve Bucaktan gelen misafirlerine ve katılımı ile bizleri onurlandıran hizmet etmekten onur duyduğum diye belirttiği Isparta halkına ve çelenk ve çiçek gönderen tüm dostlarına teşekkürlerine iletti.

Ödüllü Genç Bilim İnsanı Doç. Dr. Ümit Işık, Ümit Işık Akademiyi açtıÖdüllü Genç Bilim İnsanı Doç. Dr. Ümit Işık, Ümit Işık Akademiyi açtıÖdüllü Genç Bilim İnsanı Doç. Dr. Ümit Işık, Ümit Işık Akademiyi açtıÖdüllü Genç Bilim İnsanı Doç. Dr. Ümit Işık, Ümit Işık Akademiyi açtıÖdüllü Genç Bilim İnsanı Doç. Dr. Ümit Işık, Ümit Işık Akademiyi açtıÖdüllü Genç Bilim İnsanı Doç. Dr. Ümit Işık, Ümit Işık Akademiyi açtıÖdüllü Genç Bilim İnsanı Doç. Dr. Ümit Işık, Ümit Işık Akademiyi açtıÖdüllü Genç Bilim İnsanı Doç. Dr. Ümit Işık, Ümit Işık Akademiyi açtıÖdüllü Genç Bilim İnsanı Doç. Dr. Ümit Işık, Ümit Işık Akademiyi açtıÖdüllü Genç Bilim İnsanı Doç. Dr. Ümit Işık, Ümit Işık Akademiyi açtıÖdüllü Genç Bilim İnsanı Doç. Dr. Ümit Işık, Ümit Işık Akademiyi açtıÖdüllü Genç Bilim İnsanı Doç. Dr. Ümit Işık, Ümit Işık Akademiyi açtıÖdüllü Genç Bilim İnsanı Doç. Dr. Ümit Işık, Ümit Işık Akademiyi açtıÖdüllü Genç Bilim İnsanı Doç. Dr. Ümit Işık, Ümit Işık Akademiyi açtıÖdüllü Genç Bilim İnsanı Doç. Dr. Ümit Işık, Ümit Işık Akademiyi açtıÖdüllü Genç Bilim İnsanı Doç. Dr. Ümit Işık, Ümit Işık Akademiyi açtıÖdüllü Genç Bilim İnsanı Doç. Dr. Ümit Işık, Ümit Işık Akademiyi açtıÖdüllü Genç Bilim İnsanı Doç. Dr. Ümit Işık, Ümit Işık Akademiyi açtıÖdüllü Genç Bilim İnsanı Doç. Dr. Ümit Işık, Ümit Işık Akademiyi açtıÖdüllü Genç Bilim İnsanı Doç. Dr. Ümit Işık, Ümit Işık Akademiyi açtıÖdüllü Genç Bilim İnsanı Doç. Dr. Ümit Işık, Ümit Işık Akademiyi açtıÖdüllü Genç Bilim İnsanı Doç. Dr. Ümit Işık, Ümit Işık Akademiyi açtıÖdüllü Genç Bilim İnsanı Doç. Dr. Ümit Işık, Ümit Işık Akademiyi açtıÖdüllü Genç Bilim İnsanı Doç. Dr. Ümit Işık, Ümit Işık Akademiyi açtıÖdüllü Genç Bilim İnsanı Doç. Dr. Ümit Işık, Ümit Işık Akademiyi açtıÖdüllü Genç Bilim İnsanı Doç. Dr. Ümit Işık, Ümit Işık Akademiyi açtıÖdüllü Genç Bilim İnsanı Doç. Dr. Ümit Işık, Ümit Işık Akademiyi açtıÖdüllü Genç Bilim İnsanı Doç. Dr. Ümit Işık, Ümit Işık Akademiyi açtıÖdüllü Genç Bilim İnsanı Doç. Dr. Ümit Işık, Ümit Işık Akademiyi açtıÖdüllü Genç Bilim İnsanı Doç. Dr. Ümit Işık, Ümit Işık Akademiyi açtı

 

Bu içerik size ne hissettirdi?

 • 3
  BEĞENDİM
 • 0
  BEĞENMEDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  GÜLDÜM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  SEVDİM

Yorumlar (0)

Bu içerik ile ilgili henüz yorum yazılmamış

İlgili Haberler

Bucaklı genç bilim insanı, Ümit Işık Akademiyi açıyor
Bölgesel

Bucaklı genç bilim insanı, Ümit Işık Akademiyi açıyor

Bucak'ı gururlandıran Ödülü Genç Bilim İnsanı Doç. Dr. Ümit Işık, Ümit Işık Akademiyi açıyor.

Korkuteli'nde 2 .Eğitim Şenliği Coşkulu Başladı
Yaşam

Korkuteli'nde 2 .Eğitim Şenliği Coşkulu Başladı

Korkuteli İlçesinde Bu yıl 2’ncisi düzenlenen ve anaokulundan liseye kadar çocukların bir yıl boyunca yaptıkları etkinliklerin sergilendiği şenliğin açılış kurdelesini kesen Antalya Valisi Ersin Yazıcı, daha sonra protokol üyeleriyle stantları gezerek öğrencilerle sohbet edip çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Tarihi kırkpınar başpehlivanlık ünvanı ve altın kemer, ikinci olan Mustafa Taş’a verildi.
Spor

Tarihi kırkpınar başpehlivanlık ünvanı ve altın kemer, ikinci olan Mustafa Taş’a verildi.

Edirne Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen törenle, 661. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri Başpehlivanı birincisi Mustafa Taş ilan edildi ve altın kemerin sahibi oldu.

Dream Garden Kır Düğün Salonu Bucak'ta hizmete açıldı
Tanıtım

Dream Garden Kır Düğün Salonu Bucak'ta hizmete açıldı

Burdur'un Bucak ilçesinde hizmete açılan Dream Garden Kır Düğün Salonu, en özel günlerinizi unutulmaz kılmak için hizmete açıldı. İşte detaylar..

6 yıllık deneyim ve güven esasıyla Akyüz Emlak Bucak'ta hizmetinizde
Tanıtım

6 yıllık deneyim ve güven esasıyla Akyüz Emlak Bucak'ta hizmetinizde

2017 yılından bu yana Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Kocaaliler Beldesinde hizmet veren Akyüz Emlak, şimdi de Bucak'ta hizmet vermeye başladı.

ESK Dayanaklı Tüketim Malları Ticaret, bayrama özel indirimlerle hizmetinizde
Tanıtım

ESK Dayanaklı Tüketim Malları Ticaret, bayrama özel indirimlerle hizmetinizde

Burdur'un Bucak ilçesinde hizmet veren ESK Dayanıklı Tüketim Malları Ticaret, Beyaz eşya, televizyon ve Uğur Derin Dondurucu çeşitlerini sizlere sunuyor.