Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürü Halil İbrahim TOPÇU, Burdur İl Milli Eğitim Şube Müdürü Muhammet ÇİFTÇİ ve Bucak İlçe Milli Eğitim Müdürü Hakan CAMCIOĞLU, Bucak İlçe Kaymakamı Bayram GALE'yi makamında ziyaret ettiler.
Ziyarette Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürü Halil İbrahim TOPÇU Bucak’taki eğitim hakkında bilgi aldı. Kaymakam Gale, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, eğitim hakkında çalışmalarının devam edeceğini söyledi.
Ziyaret, karşılıklı iyi dilek temennileriyle sona erdi.
Bucak İlçe Gençlik Merkezi'nde düzenlenen yaz kurslarına yoğun ilgi var. 650 öğrencinin katıldığı spor kursları ve 1250 öğrencinin katıldığı kültür sanat kursları ile toplamda 2500'den fazla kişi Bucak Yaz Kursları'ndan faydalanıyor. Kurslar 1 Eylül'e kadar devam edecek.
Bucak İlçe Kaymakamı Bayram Gale, son günlerde artan yaz sıcaklıkları ve orman yangınları hakkında önemli uyarılarda bulundu. Vatandaşların dikkatli ve tedbirli olmalarını isteyen Kaymakam Gale, çeşitli konulara dikkat çekti.
Bucak Kaymakamı Bayram Gale, yeni tip nüfus cüzdanlarına geçiş süresinin 31 Aralık 2024 tarihinde sona ereceğini ve bu tarihten sonra eski tip nüfus cüzdanlarının geçerli olmayacağını açıkladı.
Burdur'un Bucak ilçesinde Hayat Boyu Öğrenme Haftası kapsamında Halk Eğitim Merkezi tarafından düzenlenecek. Detaylar burada...
Bucak Kaymakamı Bayram Gale, Kızılkaya Jandarma Karakol Komutanlığını Ziyaret Etti
Bucak’ta köy mahalle ve belde muhtarlarına 2024 yılı muhtarlar istişare semineri düzenlendi.
Yorumlar (0)