P. Karşıyaka, Basketbol Süper Ligi’nin 11. haftasında Galatasaray’ı mağlup ederek ligde üst üste 6. galibiyetini elde etti.
Basketbol Süper Ligi’nin 11. haftasında P. Karşıyaka evinde karşı karşıya geldiği Galatasaray’ı 98-76 mağlup etti. Bu sonuçla yeşil-kırmızılılar, ligdeki üst üste 6. galibiyetini elde ederken toplamda da 8. galibiyetine ulaştı. Mücadele sonrasında açıklamalarda bulunan Karşıyaka Başantrenörü Ufuk Sarıca, Galatasaray maçının güzel bir geçtiğini ifade ederek, "Zevkli bir basketbol oynayıp hücumda yeteneklerimizi ortaya koyduk. Aslında ilk yarı da iyi oynuyorduk ama savunma kısmında 2-3 tane gereksiz hata yaptık. Bu da Galatasaray’ı oyunda tuttu. Onların da kazanmaya ihtiyacı vardı. Ancak ikinci yarı iyi hücum tempomuza savunma sertliğimizi de ilave ettik. Herkes topu paylaşarak oynadı, 6 oyuncumuz çift hanelere ulaştı ve izleyenlere güzel bir basketbol izlettik. Takımca performans sergilememiz çok önemliydi. Taraftarımızın da desteğiyle iyi bir galibiyet aldık. Üst sıralardaki duruşumuz ve genel formumuzla ilgili gidişatımız devam ediyor. Bunu hafta içinde Basketbol Şampiyonlar Ligi’ne taşımamız lazım. Umut ediyorum hafta içi de Almanya’da kazanıp, orada liderlik yolunda önemli bir avantaj elde ederiz. Bizi maç boyunca destekleyen taraftarımıza teşekkür ediyor, bütün takımımı kutluyorum" dedi. İHA
Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Uşak'ın Eşme ilçesine atanan Kaymakam Mustafa Görmüş, Vali Ergün'ü makamında ziyaret etti.
Feke Belediye Başkanı Cömert Özen, pazarda esnaf ve vatandaşlara aşure ikramında bulundu.
Denizli'nin Tavas ilçesinde kaybolan ve 5 gündür kendisinden haber alınamayan 25 yaşındaki Muhammet Çıralı'nın cansız bedeni, Aydın'ın Kuyucak ilçesinde bulundu.
Elazığ Belediyesi, Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonrasında üniversite tercihi yapacak adaylara yönelik iki ayrı noktada ücretsiz tercih ve danışmanlık hizmeti sunuyor.
Karşıyaka, geçtiğimiz sezon Elazığspor formasıyla play-off şampiyonluğu yaşayan kaleci Hakan Cambazoğlu ile prensip anlaşmasına vardı.
Elazığ Hipodromu, son yıllarda üstlendiği sosyal sorumluluk projeleriyle şehre değer katıyor. Atla Terapi Merkezi, engelli bireyler için empati parkuru, tiyatro sahnesi ve piknik alanlarıyla vatandaşlara hizmet sunuyor.
Yorumlar (0)