Posof Meslek Yüksek Okulu öğrencileri düzenlenen kan bağışı kampanyasına ilgi gösterdi.
Ardahan’ın Posof ilçesinde üniversite eğitimi almak için ülkenin dört bir tarafından gelen öğrenciler örnek çalışma ve fedakârlıklarına bir yenisini daha eklediler. Her yıl yaptıkları çevre temizliği ile Posof’a değer katan gençler düzenlenen kan bağışı programına katıldılar. Kızılay’ın bağış etkinliğine 64 öğrenci kan ve 31 öğrenci de kök hücre bağışında bulunarak destek oldu.
Sinop'un Türkeli ilçesinde ikamet eden Murat Yaylalı, büyük bir yardımseverlik örneği göstererek Türk Kızılay’ına tam 35 kez kan bağışında bulundu. Yaylalı, gösterdiği bu anlamlı sosyal sorumlulukla Kızılay’ın seçkin kan bağışçıları arasına girmeyi başardı.
Ağrı'nın Patnos ilçesinde düzenlenen kam bağışı kampanyasına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
Mardin Valiliği ve Türk Kızılay iş birliğinde “Birbirimize Candan Bağlıyız Mardin” sloganıyla düzenlenen geleneksel kan bağışı kampanyasına vatandaşlar büyük destek verdi.
AK Parti Kütahya İl Başkanlığınca kan bağışı kampanyası organize edildiği bildirildi.
Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, 27-28 tarihinde düzenleyeceği kan bağışı kampanyasına vatandaşları davet etti.
Kartepe Belediyesi ve Kocaeli Kızılay Kan Merkezi Müdürlüğü’nün işbirliği ile “Senin 15 dakikan başkasının bir ömrü olsun” sloganıyla 8.kez düzenlenen kan ve kök hücre bağışı kampanyası geniş katılımla gerçekleştirildi.
Yorumlar (0)