Nazilli Belediyespor Erkek Basketbol Takımı yarın kendi evinde İstanbul Efendileri Basketbol Takımı ile karşılaşacak.
Türkiye Basketbol Erkekler 2. Ligi’nde 1. Lige yükselme son 16 turu maçında 23 Mart Cumartesi günü saat 18.00’de Nazilli Kapalı Spor Salonu’nda İstanbul Efendileri Basketbol Takımı ile karşılaşacak olan Nazilli Belediyespor Erkek Basketbol Takımı hazırlıklarını tamamlayarak maç saatini beklemeye başladı.
Baş Antrenör Öğünç Tokgöz ve Yardımcı Antrenör Barış Narsen gözetiminde son antrenmanını gerçekleştiren Potanın Efeleri, tüm sporseverleri bu önemli maça davet etti.
Kepez Belediyesi Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımı, Anadolu Şampiyonasında 5 maçın 4'ünü kazanarak Türkiye'nin ilk 16 takımı arasına girdi.
Bursa Uludağ Kadın Basketbol Takımı’na sponsor olan Doruk Hastaneleri, Bursa’yı Süper Lig ve Avrupa’da temsil eden tek kadın basketbol takımının oyuncularına sağlık hizmeti verecek.
Tofaş Basketbol Takımı, Basketbol Şampiyonlar Ligi’nde PAOK Mateco ile oynayacakları play-in eleme turu karşılaşması öncesinde Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün, 1881 yılında Selanik'te doğduğu evi ziyaret etti.
18-22 Aralık 2023 tarihleri arasında Konya’da düzenlenen Üniversitelerarası Basketbol Bölgesel Lig müsabakaları sonucunda Erciyes Üniversitesi Erkek Basketbol Takımı yenilgisiz şampiyon oldu.
Melikgazi Kayseri, ilk hazırlık maçını kazandı
Yorumlar (0)