Ramazan'da Yardımlaşalım, Birlikte Güçlenelim!
Karayvatlar Mahallesi Muhtarı Mehmet Ergit, daha önce olduğu gibi bu yılda Ramazan Ayında hayırseverler ve ihtiyaç sahipleri arasında köprü olduğunu söyledi.
Muhtar Mehmet Ergit, Veren el alan elden üstündür. Ramazan ayı, rahmet, mağfiret ve bereket ayı olduğu kadar, yardımlaşma ve dayanışma ayıdır. Bu mübarek ayda ihtiyaç sahibi ailelerimizi unutmayalım, onlara elimizden gelen her türlü yardımı yapalım. " dedi.
Karayvatlar Mahallesi Muhtarı ve Yeni Dönem Muhtar Adayı Mehmet Ergit yaptığı açıklamada, " hayırseverler ile ihtiyaç sahipleri arasında köprü olmaya devam ediyorum. Gerek maddi gerekse erzak, fitre ve zekat gibi her türlü yardımınızı ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak için canı gönülden hizmetinizdeyim.
Yardımda bulunmak isteyenler bana 05464984945 numaralı telefondan ulaşabilirler. Rabbim şimdiden yapacağınız yardımları kabul etsin inşallah.
Ramazan'ın bereketiyle, birlik ve beraberlik içinde daha güzel bir geleceğe uzanalım. " ifadelerini kullandı.
Gaziantep’te bayramların vazgeçilmez lezzeti Antep baklavasının üretimi Ramazan Bayramı'na günler kala arttı.
Dün yapılan coşkulu törenle mazbatasını alan ve Uşak Belediye Başkanlığı görevine başlayan Özkan Yalım, bu akşam düzenlediği ilk iftar programında vatandaşlarla bir araya geldi.
Bucak İmam Hatip Ortaokulu, bu yıl Ramazan ayını dolu dolu yaşıyor.
Burdur'un Bucak ilçesinde Kadir Gecesine özel Hacı Ömer Ağa Camii, İhtiyaroğlu Cami, Mehmet Ülkü Cami, Bucak Merkez Hükümet Camilerinde program düzenlenecek.
Burdur İl Müftüsü Ali Hayri Çelik, Ramazan ayına veda, Kadir Gecesi ve Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. İşte Ali Hayri Çelik'in mesajı....
11 ayın sultanı Ramazan’da iftar sofralarının vazgeçilmezi ve Osmanlı saray mutfağında da yeri olan güllaç, lezzeti ile damakları şenlendiriyor.
Yorumlar (0)