Geçtiğimiz günlerde Burdur Devlet Hastanesine Ataması Yapılan Romatoloji Uzmanı Dr. Ayşe Camcı Urhan göreve başladı .Yeni binasına yakında taşınacak olan Burdur Devlet Hastanesi Uzman Hekim kadrosu nu da güçlendirmeye devam ediyor.
10 Temmuz 2023 pazartesi günü Hasta kabulüne başlayan Romatoloji Uzmanı Dr. Ayşe Camcı Urhan başarılar diler, İlimiz ve hastalarımız için hayırlı olmasını temenni ederiz.
Romatoloji Uzmanı Dr. Ayşe Camcı Urhan Kimdir
Sivas Devlet Hastanesinden Burdur Devlet Hastanesine atanan Romatoloji Uzmanı Dr. Ayşe Camcı Urhan , Kocaeli Üniversitesi, Tıp Fakültesi: 2009 yılında bitirdi
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi, Uzmanlık: İç Hastalıkları, 2014 ,Uzmanlık: İç Hastalıkları, Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi, 2018 görev yapan , Romatoloji Uzmanı Dr. Ayşe Camcı Urhan Giresunlu
Heyecan verici haber! Burdur'a 117. Dönem DHY Kurası ile 3 pratisyen hekim ve 3 uzman hekim olmak üzere toplam 6 yeni doktor kadrosu açıldı.! #Burdur #DoktorAtama #DHY #Sağlık #Hekim #MustafaOğuz
Burdur Devlet Hastanesi'nde Diyaliz Ünitesi Soruşturması Sekreter ve elektrik teknisyeni serbest bırakılırken, makine mühendisleri Y.A ile G.A.S. taksirle ölüme sebebiyet verme ve yaralanmaya sebep olma suçlarından tutuklandı.
Burdur'da hizmet veren Burdur Devlet Hastanesinde, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dorukhan Demir hasta kabulüne başladı.
Burdur'da hizmet veren Burdur Devlet Hastanesinde, Göğüs Hastalıkları Uzmanı Nihal Mutlu hasta kabulüne başladı.
Burdur Devlet Hastanesi kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Beyin Cerrahi Uzmanı Can Kıvrak hasta kabulüne başladı.
Burdur'da hizmet veren Burdur Devlet Hastanesi, uzman hekimlerle kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.
Yorumlar (0)