Şahinbey Belediyesi, 6 takdir ile başlattığı başarıyı ödüllendirme kampanyasının 2 teşekküre düştüğü müjdesini verdi. Şahinbey Belediyesi başlattığı bu proje ile 116 bin öğrenciye bisiklet hediye etmiş olacak.
Öğrencilere bisiklet hediye ederek yüzlerini güldüren Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, 6 takdirle başlattığı kampanyayı 2 teşekküre düşürdüğünün müjdesini sosyal medya üzerinden verdi. Takdir alan öğrencileri bisiklet hediye eden Başkan Mehmet Tahmazoğlu teşekkür belgesi olan öğrencilere de müjde vererek 2 teşekkürü olan öğrencilere bisiklet hediye edeceklerini açıkladı.
Sosyal medya üzerinden öğrencilere müjde veren Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, “Gençleri ödüllendirmeye ve spora teşvik etmeye devam ediyoruz. Tüm gençlerimiz bisiklet sahibi olmak istiyor. Şahinbey Belediyesi olarak 116 bin bisiklet alarak öğrencilerimize hediye edip başarıya teşvik ediyoruz. Daha önce 6 takdire bir bisiklet hediye ederek başlattığımız kampanyamızı süreç içerisinde 2 teşekküre kadar düşürdük. İki teşekkürü olan her öğrencimize bisiklet hediye ediyoruz. Tüm öğrencilerimize hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.
Manisa Celal Bayar Üniversitesi (MCBÜ) Teknoloji Geliştirme Bölgesi Anonim Şirketi, Ar-Ge ve teknoloji geliştirme ekosistemine katkı sunan firmaları düzenlediği törenle ödüllendirdi.
22. Devlet Türk Sanatları Yarışmasının ödülüne "Zamansız" ve "Uyanış" adlı eserleriyle Küçükçekmece Belediyesi Güzel Sanatlar Akademisi öğrencileri sahip oldu.
17. Uluslararası Türkiye Tiyatro Buluşması'nın ikinci gününde Eylem Şafak Aydın Dayanışma Ödülü Gazeteci İsmail Saymaz'a verildi.
Akdeniz Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 2022-2023 mezunlarına ADO Grup'tan 880 bin TL ödül verildi. Bölüm birincilerine 70 bin TL, ikincilerine 40 bin TL ve üçüncülerine 25 bin TL olmak üzere toplamda 19 öğrenciye ödül takdim edildi.
Balıkesir’in Sındırgı ilçesinde Liselere Geçiş Sistemi (LGS) sınavında Türkiye geneli başarı sıralamasında yüzde 15'lik dilime giren öğrenciler ödüllendirildi.
Liselere Geçiş Sistemi Sınavında (LGS) Bahçeşehir Koleji Öğrencisi Irmak Göker tüm soruları cevaplayarak, Türkiye Birincisi oldu. Detaylar burada...
Yorumlar (2)
Sabahat
8 ay önce / 07.11.2023Bu kampanyanın Şehitkâmildede olmasını istiyoruz.bizim çocuklarımızda almak istiyor fakat adresten dolayı alamiyoruz
Beğendim 0 | Beğenmedim 2 | Cevapla
Onur ERGÜL
8 ay önce / 06.11.2023Sayın Başkan,ben Şehitkamil ilçesinde ikamet ediyorum.Başkanimizdan Allah razı olsun hiç hediye dağıtmıyor. Sizden talebim oğluma da bir hediye vermenizi istirham ediyorum
Beğendim 0 | Beğenmedim 0 | Cevapla