Salda Gölü ile birlikte Burdur'un güzellikleri arasında yer alan Salda Kayak Merkezi'nde, mevsimin ilk karı yağdı.
Burdur'un Yeşilova ilçesinde yer alan ve binlerce kişi tarafından ziyaret alan Salda Kayak Merkezi, kar yağışı ile birlikte beyaza büründü.
Salda Gölü manzarası ile büyüleyen Salda Kayak Merkezi kar yağışının ardından kayak sezonunun açılıp açılmayacağı merakla bekleniyor.
Beyaza bürünen Salda Kayak Merkezi'ndeki kar yağışının ardından kar kalınlığı 16 cm olarak ölçülürken, kayak yapmaya yeterli seviyede kar tutmasa da beyaza bürünen alan manzarasıyla büyüledi.
Burdur'un Yeşilova ilçesinde yaşanan kar yağışının ardından Belediye, ilçede olumsuzluk yaşanmaması için tuzlama ve kar küreme çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor.
Bucak Küçük Sanayi Sitesi, yoğun yağış sonrası sular altında kaldı. Başkan Kemal Kasap, drenaj sorunları ve alınacak önlemler hakkında açıklamalarda bulundu.
Burdur Dereboğazı ve Tek Çeşmeleri, yapılan ıslah çalışmaları ve temiz su numuneleri sonucunda yeniden kullanıma açıldı. Detaylar için tıklayın.
MAKÜ öğrencileri, TÜBİTAK destekli araştırma projeleriyle Türkiye çapında önemli başarılara imza attı. Lisans ve ön lisans programlarında kazandıkları derecelerle üniversitelerini gururlandırdılar.
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, üniversite tercihi yapacak öğrencilere kapsamlı rehberlik hizmeti sunuyor. Detaylı bilgi için Prof. Dr. İlhan Varank Kütüphanesi'ndeki tanıtım standını ziyaret edin.
Minik eller semaya kalktı, minik sesler ezanla birleşti. Diyanet Gençlik Merkezi'nin minik öğrencileri, ilk kez cemaatle Cuma namazı kıldı.
Yorumlar (0)