Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü (KYGM) tarafından düzenlenen Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü Spor Oyunları Futbol Türkiye Finalleri Samsun’da başladı.
Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü organizasyonunda yapılacak olan karşılaşmalar sonunda Türkiye şampiyonu belli olacak. Final grubunun açılış seremonisi İlkadım Suni Çim Saha’da yapıldı. A Grubu'nda Kocaeli, Diyarbakır, Karaman, Ağrı ile B Grubu'nda Yozgat, Ardahan, Kastamonu ve Manisa olmak üzere 8 takım şampiyonluk için mücadele verecek.
Karşılaşmalar 20-25 Mayıs 2024 tarihleri arasında oynanacak.
Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü tarafından bu yıl 35'incisi düzenlenen "Kredi ve Yurtlar Spor Oyunları" Basketbol Türkiye Şampiyonasında, GSB Muğla Yurtları Erkek Takımı Türkiye Şampiyonu oldu.
Yurt genelinde olduğu gibi Afyonkarahisar'da da ‘Kamu Spor Oyunları’ başlıyor.
Trafik kazası geçirdikten sonra darp edilen futbolcunun davası başladı. futbolcuya aldıran şahıs hakim karşısına çıktı.
UEFA Konferans ligi 2. eleme turlarında La Fiorita, Başakşehir'e mağlup oldu. Bunun üstüne Cumhurbaşkanı Erdoğan ekibi ve futbolcuları tebrik etti.
Manisa Futbol Kulübü, Fildişi Sahilli futbolcu Moryke Fofana'yı kadrosuna kattı. Manisa'da olmaktan dolayı heyecanını dile getiren Fofana, "Takımımla çok güzel işlere imza atmak istiyorum. Bunun için Manisa'dayım" dedi.
Muğlaspor, son 2,5 sezondur Isparta 32 Spor forması giyen 30 yaşındaki orta saha-ön libero Cemal Kızılateş'i kadrosuna kattı.
Yorumlar (0)