Samsun

Samsun'da sel felaketi: Sanayi bölgesi göle döndü, ev ve iş yerleri sular altında kald

Samsun'da etkili olan şiddetli sağanak, sel felaketine yol açtı. Canik ilçesindeki sanayi bölgesi göle döndü, İlkadım ilçesindeki ev ve iş yerleri sular altında kaldı.

Samsun'da sel felaketi: Sanayi bölgesi göle döndü, ev ve iş yerleri sular altında kald

Kuvvetli sağanağın etkili olduğu Samsun sele teslim oldu. Sanayi bölgesini yine su baskı, bulvarlar ve caddeler dere gibi aktı, alt geçitler ve parklar sular altında kaldı. Ev işyerlerini su basarken vatandaşlar zor anlar yaşadı.

AFAD ve Meteorolojinin dün yaptığı kuvvetli sağanak uyarısının ardından sabaha karşı başlayan sağanak, şehri vurdu. Saatlerdir kesintisiz devam eden sağanak sel afetine yol açtı. Canik ilçesinde bulunan sanayi sitelerini su bastı. İlkadım ilçesindeki bulvar, cadde ve yollar dere gibi aktı. Cumhuriyet Meydanı çevresi ve Anıtpark sel sularına teslim oldu. Alt geçitler suyla doldu, yollar çöktü, araçlar yollarda mahsur kaldı.

Sel yine sanayi bölgesini vurdu. Sanayi göle döndü. Bazı bölgelerde ise evlerin bodrum katlarını ve iş yerlerini su bastı. Sel özelikle Canik ilçesi ile İlkadım ilçesinde etkili oldu ve büyük zarara yol açtı. Samsun Cumhuriyet Meydanı ve Atatürk Parkı sel sularıyla doldu, araçlar suyun içinde kaldı. Yayalar ise zor anlar yaşadı.

Samsun'da kuvvetli sağanak devam ediyor.

Samsun'da sel felaketi: Sanayi bölgesi göle döndü, ev ve iş yerleri sular altında kaldSamsun'da sel felaketi: Sanayi bölgesi göle döndü, ev ve iş yerleri sular altında kaldSamsun'da sel felaketi: Sanayi bölgesi göle döndü, ev ve iş yerleri sular altında kaldSamsun'da sel felaketi: Sanayi bölgesi göle döndü, ev ve iş yerleri sular altında kaldSamsun'da sel felaketi: Sanayi bölgesi göle döndü, ev ve iş yerleri sular altında kaldSamsun'da sel felaketi: Sanayi bölgesi göle döndü, ev ve iş yerleri sular altında kaldSamsun'da sel felaketi: Sanayi bölgesi göle döndü, ev ve iş yerleri sular altında kaldSamsun'da sel felaketi: Sanayi bölgesi göle döndü, ev ve iş yerleri sular altında kaldSamsun'da sel felaketi: Sanayi bölgesi göle döndü, ev ve iş yerleri sular altında kaldSamsun'da sel felaketi: Sanayi bölgesi göle döndü, ev ve iş yerleri sular altında kaldSamsun'da sel felaketi: Sanayi bölgesi göle döndü, ev ve iş yerleri sular altında kaldSamsun'da sel felaketi: Sanayi bölgesi göle döndü, ev ve iş yerleri sular altında kaldSamsun'da sel felaketi: Sanayi bölgesi göle döndü, ev ve iş yerleri sular altında kaldSamsun'da sel felaketi: Sanayi bölgesi göle döndü, ev ve iş yerleri sular altında kaldSamsun'da sel felaketi: Sanayi bölgesi göle döndü, ev ve iş yerleri sular altında kaldSamsun'da sel felaketi: Sanayi bölgesi göle döndü, ev ve iş yerleri sular altında kaldSamsun'da sel felaketi: Sanayi bölgesi göle döndü, ev ve iş yerleri sular altında kaldSamsun'da sel felaketi: Sanayi bölgesi göle döndü, ev ve iş yerleri sular altında kaldSamsun'da sel felaketi: Sanayi bölgesi göle döndü, ev ve iş yerleri sular altında kald

Bu içerik size ne hissettirdi?

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  BEĞENDİM
 • 0
  BEĞENMEDİM
 • 0
  GÜLDÜM
 • 0
  ALKIŞ

Yorumlar (0)

Bu içerik ile ilgili henüz yorum yazılmamış

İlgili Haberler

Selçuklu Belediyesi Bitki Besinleri Günü’ne katıldı
Bölgesel

Selçuklu Belediyesi Bitki Besinleri Günü’ne katıldı

Konya’nın merkez Selçuklu İlçe Belediyesi, Konya Bilim Merkezi’nde düzenlenen “Bitki Besinleri Günü” etkinliğine katıldı.

Küresel Gazze Grevi’ne Diyarbakır’daki bazı esnaf da destek verdi
Bölgesel

Küresel Gazze Grevi’ne Diyarbakır’daki bazı esnaf da destek verdi

İsrail’in abluka altındaki Gazze Şeridindeki saldırılarını durdurmak için tüm dünyada küresel grev başladığı gibi Diyarbakır’da da esnaf kepenk kapattı.

Eşeler Hastanesinde yeni çalışma başlıyor
Yerel Yönetim

Eşeler Hastanesinde yeni çalışma başlıyor

Karamanlı ve Tefenni ilçeleri ortak hastane yapımı için önemli bir adım attı. Orman Bakanlığı tarafından arazi tahsisi yapılan hastanenin imar çalışmaları da başladı.

Doğanşehir’de yağmur sele sebep oldu
3. Sayfa

Doğanşehir’de yağmur sele sebep oldu

Malatya’nın Doğanşehir ilçesinde sağanak yağış belediye ekiplerini alarm durumuna geçirdi.

Yağmur sonrası gökyüzünde muazzam güzellik
Bölgesel

Yağmur sonrası gökyüzünde muazzam güzellik

Hatay’ın Samandağ ilçesinde yağmur sonrasında ortaya çıkan gökkuşağı görsel şölen oluşturdu.

Elazığ'da yağmur yerini gökkuşağına bıraktı
Bölgesel

Elazığ'da yağmur yerini gökkuşağına bıraktı

Elazığ’da yağmur sonrası ortaya çıkan gökkuşağı görsel şölen oluşturdu.