Sarmaşık dondurmaları Bucak'ta 2. Şubesiyle Hizmetinizde!
Burdur'un Bucak ilçesinde yıllardır verdiği hizmetle halkın beğenisini kazanan Sarmaşık dondurmaları, Antalya-Burdur karayolu üzerinde 2. şubesini açarak hizmet yelpazesini genişletiyor.
Her gün saat 08:30'da sizlere hizmet vermeye başlayan Sarmaşık dondurmaları, saat 01:00'a kadar kaliteli ve lezzetli ürünleriyle sizleri bekliyor. Kaliteli ve lezzetli dondurma ve salebin yanı sıra Tatlı, pasta ve yöresel ürünler, Lezzetli kahvaltı ve gözleme seçenekleri, Makarna ve pizza çeşitleri, Dünya kahveleri ve sıcak soğuk içecekleri sizlere sunuyor. Çocukları olan aileleri de unutmayan Sarmaşık dondurmaları'nde, çocuklar için oyun parkı da bulunuyor.
Bucak'a 1987 yılından beri hizmet veren Sarmaşık dondurmaları, 2. şubesiyle de nezih ortamda keyifli vakit geçirmenizi ve lezzetli ürünlerin tadını çıkarmanızı sağlıyor.
SARMAŞIK DONDURMALARI
TEL: 0248 325 8870 – 0541 978 2863
Adres: Atilla Mh. Alparslan Türkeş Bulvarı Burdur Antalya karayolu
Bucak Belediyesi Oğuzhan Spor Kulübü, Bucak'ta 2. şubesiyle hizmete başlayan Sarmaşık Dondurmalarında kahvaltıda buluştu. Detaylar haberimizde...
Sarmaşık Dondurmaları bayram boyunca siz değerli bucak halkına hizmet etmeye devam ediyor...
Bucak Küçük Sanayi Sitesi, yoğun yağış sonrası sular altında kaldı. Başkan Kemal Kasap, drenaj sorunları ve alınacak önlemler hakkında açıklamalarda bulundu.
Burdur Dereboğazı ve Tek Çeşmeleri, yapılan ıslah çalışmaları ve temiz su numuneleri sonucunda yeniden kullanıma açıldı. Detaylar için tıklayın.
Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. (AEDAŞ) hizmet bölgelerinde yoğun klima kullanımı nedeniyle elektrik tüketiminde rekor artış yaşandı. Peki elektriksiz kalır mıyız? AEDAŞ acil eylem planı devrede. Antalya'da 23 Temmuz'da tüketim yüzde 14,3 artarak 58.606 MWh'ye ulaştı.
26 Temmuz Çarşamba günü TRT1, ATV, Kanal D, Show TV, TV8, Star TV'de hangi programlar var? Bugün televizyonda izleyebileceğiniz diziler, filmler ve programlar hakkında detaylı bilgi edinin.
Yorumlar (0)