SİNOP (İHA) - Eski İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, “Sinop artık değişime hazır. Değişimin adı 31 Mart yerel seçimlerinde inşallah Yakup Üçüncüoğlu olacak” dedi.
AK Parti Sinop İl Başkanlığı iftar programı düzenledi. İftar öncesi konuşan eski İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, “Sinop artık değişime hazır. Değişimin adı 31 Mart yerel seçimlerinde inşallah Yakup Üçüncüoğlu olacak" ifadelerini kullandı.
Ardından konuşan AK Parti Sinop Belediye Başkan Adayı Yakup Üçüncüoğlu, “Sinop’ta güzel bir heyecan var. Hep birlikte inşallah 31 Mart akşamı Sinop’u AK belediyecilik ile birleştireceğiz ve belediyeyi Sinop’a kazandırmış olacağız” diye konuştu.
Bir düğün salonunda düzenlenen iftar programına AK Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş, AK Parti Sinop İl Başkanı Uğur Giresun ve partililer katıldı.
AK Parti Burdur İl Gençlik Kolları Başkanı Yunus Erkan, yaş haddinin dolması nedeniyle görevinden ayrıldığını duyurdu. İşte detaylar ve Erkan’ın veda mesajı.
AK Parti Burdur heyeti, İl Başkanı Mustafa Özboyacı liderliğinde Isparta'da önemli ziyaretler gerçekleştirdi. Detaylar ve açıklamalar burada!
AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, "15 Temmuz gecesi milletimizin iradesine alçakça saldıran, hedef gözetmeksizin insanların üzerine kurşun yağdıran hainleri unutmadık, unutmayacağız" diye konuştu.
Kayseri 28. Dönem AK Parti Milletvekili Adayı, Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Genel Başkanı ve Çağan Medya Genel Müdürü Deniz Çağan, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
AK Parti Düzce İl Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Küçük, yaş haddi nedeniyle görevinden ayrıldı.
Antalya İli Finike Ak parti İlçe başkanı Hakan Bayar " Pazarcı esnafının CHP belediyelerinden çektiği nedir? Geçen dönem Kumluca’da, bu dönem Finikemizde pazarcılara CHP’nin yaptığı zulüm ortadadır".
Yorumlar (0)