Tokat’ta düzenlenen Okullar Arası Grup Karate Müsabakalarında mücadele eden Sivaslı sporcular 1 ikincilik ve 1 üçüncülük elde etti.
Türkiye Karate Federasyonu’nun 2024 yılı faaliyet programında yer alan “Okullar Arası Grup Karate Müsabakaları” Tokat’ta düzenlendi.
Yıldızlar ve küçükler kategorilerinde gerçekleştirilen karate grup müsabakaları, okul sporları alanında yetenekli gençlerin kıyasıya mücadelesine sahne oldu.
Sivas Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü sporcuları da bu önemli organizasyonda adlarından söz ettirdi. Sivaslı sporculardan Ahmet Talha Çoban; yıldız kumite 42 kiloda gümüş madalya, Berat Karakaya ise yıldız kumite 46 kiloda bronz madalya elde etti.
Karate İl Temsilcisi Oğuz Ökten ise, kente 2 madalya ile dönen sporcuları tebrik etti.
Manisa Celal Bayar Üniversitesi (MCBÜ) Teknoloji Geliştirme Bölgesi Anonim Şirketi, Ar-Ge ve teknoloji geliştirme ekosistemine katkı sunan firmaları düzenlediği törenle ödüllendirdi.
22. Devlet Türk Sanatları Yarışmasının ödülüne "Zamansız" ve "Uyanış" adlı eserleriyle Küçükçekmece Belediyesi Güzel Sanatlar Akademisi öğrencileri sahip oldu.
17. Uluslararası Türkiye Tiyatro Buluşması'nın ikinci gününde Eylem Şafak Aydın Dayanışma Ödülü Gazeteci İsmail Saymaz'a verildi.
Akdeniz Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 2022-2023 mezunlarına ADO Grup'tan 880 bin TL ödül verildi. Bölüm birincilerine 70 bin TL, ikincilerine 40 bin TL ve üçüncülerine 25 bin TL olmak üzere toplamda 19 öğrenciye ödül takdim edildi.
Balıkesir’in Sındırgı ilçesinde Liselere Geçiş Sistemi (LGS) sınavında Türkiye geneli başarı sıralamasında yüzde 15'lik dilime giren öğrenciler ödüllendirildi.
Liselere Geçiş Sistemi Sınavında (LGS) Bahçeşehir Koleji Öğrencisi Irmak Göker tüm soruları cevaplayarak, Türkiye Birincisi oldu. Detaylar burada...
Yorumlar (0)