Trendyol Süper Lig’in Trendyol Süper Lig’in 30. haftasında deplasmanda Adana Demirspor ile karşılaşacak Sivasspor, Adana’ya gitti.
Trendyol Süper Lig’in 30. haftasında yarın deplasmanda Adana Demirspor ile karşılaşacak Sivasspor, 21 kişilik kafileyle Adana’ya hareket etti. Kırmızı-beyazlılar, bu akşam Adana’da yapacağı antrenmanla maçın hazırlıklarını tamamlayarak kampa girecek.
Adana Demirspor ile Sivasspor yarın saat 20.30’da Yeni Adana Stadı’nda karşılaşacak.
Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Uşak'ın Eşme ilçesine atanan Kaymakam Mustafa Görmüş, Vali Ergün'ü makamında ziyaret etti.
Feke Belediye Başkanı Cömert Özen, pazarda esnaf ve vatandaşlara aşure ikramında bulundu.
Denizli'nin Tavas ilçesinde kaybolan ve 5 gündür kendisinden haber alınamayan 25 yaşındaki Muhammet Çıralı'nın cansız bedeni, Aydın'ın Kuyucak ilçesinde bulundu.
Elazığ Belediyesi, Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonrasında üniversite tercihi yapacak adaylara yönelik iki ayrı noktada ücretsiz tercih ve danışmanlık hizmeti sunuyor.
Karşıyaka, geçtiğimiz sezon Elazığspor formasıyla play-off şampiyonluğu yaşayan kaleci Hakan Cambazoğlu ile prensip anlaşmasına vardı.
Elazığ Hipodromu, son yıllarda üstlendiği sosyal sorumluluk projeleriyle şehre değer katıyor. Atla Terapi Merkezi, engelli bireyler için empati parkuru, tiyatro sahnesi ve piknik alanlarıyla vatandaşlara hizmet sunuyor.
Yorumlar (0)