Anadolu Gençlik Derneği'nin her yıl organize ettiği Siyer-i Nebi Yarışması'nın Antalya Kumluca lise kategorisi ödülleri sahiplerini buldu.
Kumluca'da sınava giren öğrenciler ve velileri organize edilen kahvaltıda buluştu. Programa Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu ve Saadet Partisi Kumluca İlçe Başkanı Ergün Eren katıldı. Yarışmanın lise kategorisinde Kumluca'da sınava giren öğrencilere ödüllerini Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu verdi. İlçe 1.si ve il 3.sü Kumluca Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Muhsine Şeyma Abayrak, ilçe 2.si Kumluca Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Saliha Yıldırım, ilçe 3.sü Havva Sedat Avcıoğlu Fen Lisesi öğrencisi Muhammet Hüseyin Can, ilçe 4.sü Kumluca Sosyal Bilimler Lisesi öğrencisi Esra Dalkıran ve ilçe 5.si Kumluca Sosyal Bilimler Lisesi öğrencisi Züleyha Akçay’a başarılarının devamını dileriz.
Anadolu Gençlik Derneği Kütahya Şubesi tarafından, Mekke’nin fethinin 1393. yıl dönümü nedeniyle “Mekke’nin Fethi ve Kudüs Gecesi" programı düzenlendi.
Korkuteli’nde Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Şehitler anıtında gerçekleştirilen kermeste, köfte, döner, stand da vatandaşlara yiyecekler ve kitaplar satıldı.
Antalya'da küçük demir bilyeler atan havalı tüfek ile intihara kalkışan bir kişi ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.
Antalya 12 saat içinde adeta 4 mevsimi yaşadı. Dün gece etkili olan şiddetli yağış ve fırtınanın ardından bugün ise sıcak ve güneşli hava etkili oldu. Detaylar haberimizde
Antalya’da telefonda kendisini polis olarak tanıtıp, “Kimliğinin şüpheli şahıslar tarafından terör eyleminde kullanıldı’ sözleriyle bir kişiden 850 bin TL değerinde ziynet eşyası ve dövizi elden alan şahıs, polis ekiplerince yakalandı. Nitelikli dolandırıcılık suçundan adli makamlara sevk edilen şüpheli tutuklandı.
Kadın Hastalıkları ve Doğum Perinatoloji Uzmanı Prof. Dr. Selahattin Kumru, obezite cerrahisi geçirmiş kadınların sağlıklı gebelik şansının arttığını, gebelikle ilgili istenmeyen bazı sorunların da azaldığını söyledi.
Yorumlar (0)