Bilecik’in Söğüt İlçe Belediye Başkan’ı Ferhat Durgut güzel bir hayra imza atarak, büyük beğeni topladı.
Söğüt Belediye Başkanı Ferhat Durgut’a hayırlı olsun dileklerini ‘Bir Avuç İnsan Yardım Derneği’ vasıtasıyla Afrika’da yemek vererek güzel bir organizasyona imza atarak gerçekleştiren bir grup yaptığı yardım ile büyük bir beğeni topladı.
Söğüt Belediye Başkanı Ferhat Durgut, yapılan bu yardım ile çok mutlu olduğunu söyleyerek, ‘’Ben arkadaşlarımızın böyle bir projeye imza atmalarından büyük bir mutluluk duydum. En güzel hayırlı olsun dileği benim için ancak bu kadar olur. Çok teşekkür ediyorum kendilerine. Hepsini ayrı ayrı güzel yüreklerinden kutluyor bu davranışın hepimize örnek olmasını temenni ediyorum’’ ifadelerini kullandı.
Bilecik’in Söğüt Belediye Başkanı Ferhat Durgut sahaya inerek halka ilk sözünü verdi.
Bilecik’in Söğüt ilçesinde mazbatasını alan ve görevine başlayan Belediye Başkanı Ferhat Durgut makamında tebrikleri kabul ediyor.
25. Dönem Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Cemil Çiçek, Edremit Belediye Başkanı Mehmet Ertaş’ı makamında ziyaret etti.
Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, yaz spor okulları kapsamında tenis branşında eğitim alan sporcularla buluştu.
Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Hasköy-Teknepınar Bulvar Yolu yapım çalışmasına aralıksız bir şekilde devam ettiklerini belirtti.
Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, yapımı devam eden Talas Millet Bahçesi’nde incelemelerde bulundu. Yürütülen çalışmaları ve gelinen aşamayı yerinde gören Başkan Yalçın, yetkililerden bilgi aldı.
Yorumlar (0)