Burdur ili Suludere köyünde 25 Şubat pazar gece 02 sularında 3 katlı evde yangın çıktı.
Aykut çomak' a ait 3 katlı evi söndürmek için Burdur Belediyesi itfaiye ekipleri Müdahale etti. 4 ekibin Müdahale ettiği yangında 2 ,3 katlar ve Çatının yandığı görülür ken ,Burdur'un itfaiye ekipleri yangının çevreye yayılmadan söndürme çalışmaları devam ediyor..
Aydın'ın Efeler ilçesinde otluk alanda çıkan yangın rüzgarın etkisiyle geniş bir alana yayılırken, havadan ve karadan müdahale eden ekipler bölgedeki yerleşim yerlerini tehdit eden alevleri yoğun çalışmalar sonucu kontrol altına almayı başardı.
Tekirdağ’ın Ergene ilçesinde önce otluk alandan çıktığı ve daha sonra geri dönüşüm tesisine sıçradığı öne sürülen yangın birçok ilçeden görüldü.
İzmir'in Dikili ilçesinde çıkan orman yangınına havadan ve karadan müdahale sürüyor.
Burdur'un Çeltikçi ilçesi Cami Mahallesinde ev yangını çıktı. Çıkan yangın sonrasında ev kullanılamaz hale geldi.
Tekirdağ’ın Ergene ilçesi Velimeşe’de yol kenarında otluk alan ve çöp yangınında dumanlar gökyüzünü kapladı.
Düzce'de iki katlı evde çıkan yangında 2'si çocuk 5 kişi dumandan etkilenerek hastaneye kaldırıldı. Çocuklarını ve aile üyelerini tek başına alevlerin arasından kurtaran ev sahibi, "10 saniye içinde ev kullanılmaz hale geldi. Yavrularımı güçlükle kurtardım" dedi.
Yorumlar (0)