Yozgat’ın Sorgun ilçesinde Orman Haftası dolayısıyla bir araya gelen öğrenciler, onlarca fidanı gelecek için toprakla buluşturdu.
Sorgun Mehmet Akif Ersoy Ortaokulunda 21 Mart Orman Haftası dolayısıyla fidan dikme etkinliği düzenlendi. Okul bahçesine protokol üyeleri ve öğrenciler birlikte fidan dikerek, fidanlara can suyu verdi. Yozgat Orman İşletme Müdürlüğünce öğrencilere 750 çam tohumu ve 500 çam fidanı dağıtımı gerçekleştirildi. Etkinlikte gelecek nesiller için sağlıklı bir doğanın oluşturulmasına katkı sağlamanın yanı sıra Orman Haftası’nın önemine vurgu yapıldı.
Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Uşak'ın Eşme ilçesine atanan Kaymakam Mustafa Görmüş, Vali Ergün'ü makamında ziyaret etti.
Feke Belediye Başkanı Cömert Özen, pazarda esnaf ve vatandaşlara aşure ikramında bulundu.
Denizli'nin Tavas ilçesinde kaybolan ve 5 gündür kendisinden haber alınamayan 25 yaşındaki Muhammet Çıralı'nın cansız bedeni, Aydın'ın Kuyucak ilçesinde bulundu.
Elazığ Belediyesi, Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonrasında üniversite tercihi yapacak adaylara yönelik iki ayrı noktada ücretsiz tercih ve danışmanlık hizmeti sunuyor.
Karşıyaka, geçtiğimiz sezon Elazığspor formasıyla play-off şampiyonluğu yaşayan kaleci Hakan Cambazoğlu ile prensip anlaşmasına vardı.
Elazığ Hipodromu, son yıllarda üstlendiği sosyal sorumluluk projeleriyle şehre değer katıyor. Atla Terapi Merkezi, engelli bireyler için empati parkuru, tiyatro sahnesi ve piknik alanlarıyla vatandaşlara hizmet sunuyor.
Yorumlar (0)