İstanbul

“Sultangazi Muhtarlar Toplantısı“ gerçekleştirildi

Sultangazi İlçesinin mahalle muhtarları ve ilçe genelindeki kurumların müdürleri Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun’un ev sahipliğindeki toplantıda bir araya geldi.

“Sultangazi Muhtarlar Toplantısı“ gerçekleştirildi

Sultangazi İlçesinin mahalle muhtarları ve ilçe genelindeki kurumların müdürleri Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun’un ev sahipliğindeki toplantıda bir araya geldi. Programa İstanbul Valisi Davut Gül de katıldı. Toplantının ardından İstanbul Valisi Davut Gül, Sultangazi Belediyesini ziyaret ederek Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun ile ilçeye dair fikir alışverişinde bulundu.
Sultangazi İlçesinin 15 mahalle muhtarı, ilçenin önemli kurumlarının müdürleri Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun’un ev sahipliğinde düzenlenen toplantıda bir araya geldi. Sultangazi Nikah Sarayı’nda düzenlenen programa İstanbul Valisi Davut Gül, Sultangazi Kaymakamı Mahmut Kaşıkçı, Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, mahalle muhtarları, ilçe kurum müdürleri ile ilgili kurumların temsilcileri katıldı.

“Sultangazi’de daha da iyi işler yapacağız”
Muhtarların yerel yönetimlerde önemli bir rol oynadığının altını çizen İstanbul Valisi Davut Gül, “Sultangazi, İstanbul’umuzun ilk 5 büyük ilçesinden biri. İlçede eğitim alanında yatırım programında olan işlerin ihale edilmesini sağlıyoruz. Hayırseverler başta olmak üzere 2024 yatırım programına girecek işleri planlıyoruz ve arsa üretiyoruz. Eksik kalan okullarımızı da 1 sene içerisinde temel atacak seviyeye getireceğiz. İlçemizde daha da iyisini yapacağız. Katkılarından dolayı kaymakamımıza, belediye başkanımıza ve her birinize teşekkür ediyorum. İnşallah, bir sonraki toplantıda tüm bu sorunları çözmüş olacağız” dedi.

“Muhtarlar bizim gözümüz kulağımız”
Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, “Bizler Sultangazi Belediyesi olarak ilçemizi ileriye taşıyan projeleri, çalışmaları hayata geçirmeye gayret gösteriyoruz. Bizlerin görevi her mahalleye ihtiyaçlar doğrultusunda eşit hizmet götürmek. Bu doğrultuda da Muhtarlar bizim sokaktaki gözümüz ve kulağımız. Mahallelere yönelik yapılacak tüm çalışmalarda muhtarlarımızla istişare içerisindeyiz ” dedi.

İstanbul Valisi Davut Gül’den Sultangazi Belediyesi’ne ziyaret
Toplantı sonrası İstanbul Valisi Davut Gül, Sultangazi Belediyesi’ni ziyaret etti. İstanbul Valisi Davut Gül ve Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun ile ilçeye dair yapılacak projeler hakkında fikir alışverişinde bulundu. İHA

Bu içerik size ne hissettirdi?

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  BEĞENDİM
 • 0
  BEĞENMEDİM
 • 0
  GÜLDÜM
 • 0
  ALKIŞ

Yorumlar (0)

Bu içerik ile ilgili henüz yorum yazılmamış

İlgili Haberler

Burdur son dakika Haberi! Çoban olayında karar çıktı
Bölgesel

Burdur son dakika Haberi! Çoban olayında karar çıktı

Burdur son dakika haberine göre, ağılda ölü bulunan çoban dava nedeniyle bugün adliyeye 3 kişi sevk edilmişti. Gelen bilgilere göre, çoban olayında karar çıktı. 1 kişi tutuklandı.

Durankaya Beldesinde Zorlu Kurtarma Çalışması
Bölgesel

Durankaya Beldesinde Zorlu Kurtarma Çalışması

Hakkari'nin Durankaya beldesi yolunda fırtınanın etkisiyle karla kaplanan yolda mahsur kalan araç ve içerisindekiler, ekiplerin zorlu çalışmasıyla kurtarıldı.

Sungurlu Belediyesi Ramazan'da da Yardım Eli Uzatıyor!
Yaşam

Sungurlu Belediyesi Ramazan'da da Yardım Eli Uzatıyor!

Sungurlu Belediyesi, Ramazan ayı öncesinde geleneksel hale gelen gıda kolisi yardımlarını dağıtmaya başladı.

Kazanın Dehşet Anları Güvenlik Kamerasında
3. Sayfa

Kazanın Dehşet Anları Güvenlik Kamerasında

Çekmeköy'de sürücüsünün kontrolünden çıkan otomobil, durakta bekleyen yaşlı bir adama çarptıktan sonra devrildi. Kazada otomobilde bulunan 3 kişi ile yaşlı adam ağır yaralandı. Kaza anı güvenlik kamerasına yansıdı.

Edirne'de CHP'de İsyan: Ciravoğlu'nun Adaylıktan Çekilmesine Tepki!
3. Sayfa

Edirne'de CHP'de İsyan: Ciravoğlu'nun Adaylıktan Çekilmesine Tepki!

Ciravoğlu'nun sevenleri ve partililer CHP binası önünde toplanarak Genel Başkan Özgür Özel'i hedef aldı. Ciravoğlu'nun oğlu Berk Ciravoğlu, babasına narkoz etkisindeyken imza attırıldığını düşündüğünü söyledi.

Şehzadeler'de SODAM Kursundan Ustalığa: 10. İşyeri Açıldı!
Yaşam

Şehzadeler'de SODAM Kursundan Ustalığa: 10. İşyeri Açıldı!

Manisa'nın Şehzadeler ilçesinde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) bünyesindeki Sosyal Destek Merkezi'nde (SODAM) açılan Saç Bakımı ve Kuaförlük kursunu başarıyla tamamlayan Dilek Katar, kendi kuaför salonunu açtı.