Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet GÜMEN, Burdur'un Bucak ilçesine ziyarette bulundu.
AK Parti Bucak İlçe Başkanı Osman Taşkın, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet GÜMEN ve Gençlik Kolları Genel Merkez MKYK Üyesi Hali İbrahim Akgün'ün katılımıyla düzenlenen istişare toplantısında bir araya geldi.
İlçe Başkanı Taşkın, Belediye Başkanı Emrullah Ünal, Kadın Kolları Başkanı Emra Akçay Bilgiç, Gençlik Kolları Başkanı Abdurrahman Sefa Demirel, 3 Kademe Yönetim Kurulu Üyeleri ve Belediye Meclis Üyeleri, Bakan GÜMEN ve Akgün ile birlikte gerçekleştirilen toplantıda ilçenin talepleri ve yatırımları üzerine istişarede bulundu.
Bakan GÜMEN'e ilçeye gösterdiği destek ve gerçekleştirdiği ziyaretlerden dolayı teşekkür eden Başkan Taşkın, görüşmelerin ilçenin daha iyi bir konuma gelmesi adına olumlu geçtiğini belirtti.
Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Gümen ile beraberindeki heyet, Türkiye Damızlık Sığır Yetiştiricileri Merkez Birliği'ni ziyaret etti. Ziyaret detayları ve toplantı sonuçları için tıklayın.
AK Parti Burdur heyeti, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı Bakan Yardımcısı Sayın Ahmet Gümen'i ziyaret ederek Burdur'un tarım ve ormancılık alanındaki gelişimi görüştü.
Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Gümen, Burdur ziyaretleri kapsamında Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Dalgar’ı ziyaret etti.
Açılış Törenine Tarım ve Orman Bakanlığı Bakan Yardımcısı Ahmet Gümen, Antalya Valisi Hulusi Şahin, Ak Parti Antalya Milletvekilleri Atay Uslu, İbrahim Ethem Taş Tuba Vural Çokal, Kemal Çelk ve Mustafa Köse Kaymakamımız Musa Kazım Çelik Finike Belediye Başkan Yardımcısı İsmet Çetin, Finike Cumhuriyet Başsavcısı Vahdet Gebeş, DSİ 13. Bölge Müdürü Özhan Erdanışman, daire amirleri, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlarımız katıldı.
Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Gümen, Burdur'da hayvancılık alanında yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Gümen, Burdur Damızlık Sığır Yetiştiricileri İl Birliği'ni ziyareti sırasında, Genel Başkan Kamil Özcan'dan ilkokul karnesini ve sınıf fotoğrafını hediye aldı.
Yorumlar (0)