Tokat / Erbaa

Tokat’ta O Anlar göz kamaştırdı

Erbaa Belediyesi’nin düzenlediği yaz konserleri ilçede büyük coşkuya sahne oldu işte detaylar..

Tokat’ta O Anlar göz kamaştırdı


Cumhuriyet Meydanında gerçekleştirilen etkinlikler, el sanatları ve yöresel ürünlerin yer aldığı stantların meydana kurulmasıyla başladı. Erbaa Narince Bağ Yaprağından el emeği ürünlere kadar her türlü yöresel ve el sanatı ürününün yer aldığı stantlara vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Etkinlikler çerçevesinde 22 Temmuz’da 3’ü 1 Arada ve Hande Ünsal, 23 Temmuz’da ise Ekin Uzunlar ve Mustafa Ceceli konserleri gerçekleştirildi. Ekin Uzunlar’ın sahne aldığı sırada Erbaa Belediyesi tarafından düzenlenen Altın Yaprak Ses Yarışmasında 1’inci olan Aykut Balcı sahneye çıkarak Ekin Uzunlar ile düet yaptı. Konserlerde Erbaalılar sanatçıların söylediği şarkılara büyük bir coşkuyla eşlik etti.

"Biz Erbaa’nın il olma hedefiyle gece gündüz çalışıyoruz"

Eylül ayında yapacakları toplu açılış töreninde ve Cumhuriyetin 100’üncü yılı kutlamalarında konserler düzenleyeceklerini ifade eden Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl “Etkinliklerimize yaz konserleri şeklinde devam ediyoruz. Yaz aylarında yaptığımız Yaprak Festivalimiz yerine bu yıl yaz konserleriyle geçiştiriyoruz. Sebebi de sizler de biliyorsunuz maalesef Şubat ayında ciddi bir sıkıntı yaşadık. İsmini anmak bile hepimizi çok üzüyor. İnşallah böyle felaketleri bir daha yaşamayız. İnşallah daha güzel etkinlikleri hep beraber yaşarız. Tabi devam edecek. 1 ay önce gençlik festivalinde 2 gün konserlerimiz olmuştu. Temmuz ayı içerisinde yine 2 gün konserlerimize devam ediyoruz. Az önce izlemiş olduğunuz projelerimizin açılışlarıyla beraber Eylül ayında konserlerimiz olacak. Yine Cumhuriyetimizin 100’üncü yılı dolayısıyla Ekim ayında yine bir konserimiz olacak. Bunların da şimdiden sizlere duyurusunu yapmış olalım. Biz her zaman ifade ediyoruz. Biz Erbaa’nın il olma hedefiyle gece gündüz çalışıyoruz. Tabiri yanlış olmasın o bizim şehir adına kızıl elmamız. İnşallah Erbaa’yı il olan listeler arasında görürüz. İl olamasak bile ildeki yaşantıyı Erbaa’da yaşatmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Mutlu ve umutlu bir Erbaa için elimizden geleni inşallah bir dönem daha yapmaya devam edeceğiz” dedi.iha

Tokat’ta O Anlar göz kamaştırdı Tokat’ta O Anlar göz kamaştırdı Tokat’ta O Anlar göz kamaştırdı

Bu içerik size ne hissettirdi?

 • 0
  BEĞENMEDİM
 • 0
  GÜLDÜM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  BEĞENDİM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  SEVDİM

Yorumlar (0)

Bu içerik ile ilgili henüz yorum yazılmamış

İlgili Haberler

Bucak'ta Keşkek Etkinliği Muhtar Çeltikçi'den davet
Bölgesel

Bucak'ta Keşkek Etkinliği Muhtar Çeltikçi'den davet

Burdur'un Bucak ilçesinde, Oğuzhan Mahallesi Muhtarlığı ve hayırsever vatandaşların desteğiyle 22 Eylül Cuma günü keşkek etkinliği düzenlenecek.

Hatay'ın En Lezzetli Döneri Bucak'ta Biglez Döner hizmete açıldı
Tanıtım

Hatay'ın En Lezzetli Döneri Bucak'ta Biglez Döner hizmete açıldı

BİGLEZ DÖNER, Bucak'a yeni bir lezzet getirdi. Hatay usulü dönerin eşsiz lezzetini tatmak için BİGLEZ DÖNER'i mutlaka deneyin.

Avukat Nasıl Olunur? Şartlar ve Tavsiyeler
Yaşam

Avukat Nasıl Olunur? Şartlar ve Tavsiyeler

Avukat olmak için gerekli şartlar ve avukatlık mesleğine başlamak için tavsiyeler.

Beğenilme Arzusunu Yönetmek: 5 İpucu
Yaşam

Beğenilme Arzusunu Yönetmek: 5 İpucu

Beğenilme arzusu, insanın doğasında olan doğal bir arzudur. Ancak, bu arzuyu sağlıklı bir şekilde yönetmek önemlidir. İşte beğenilme arzusunu yönetmene yardımcı olacak 5 ipucu.

Zorunlu Trafik Sigortası'nda Arz Sorunu Çözülecek
Bölgesel

Zorunlu Trafik Sigortası'nda Arz Sorunu Çözülecek

SEDDK, zorunlu trafik sigortasında poliçe kesilememesi sorununu çözmek amacıyla "Riskli Sigortalılar Havuzu" ve "Trafik Teklif Platformu" uygulamalarını hayata geçirdi. Bu uygulamalar ile birlikte, zorunlu trafik sigortası arz sorununun çözülmesi bekleniyor.

Araç Muayenelerinde Yeni Dönem Başlıyor: İşte Değişiklikler
Yaşam

Araç Muayenelerinde Yeni Dönem Başlıyor: İşte Değişiklikler

TÜVTÜRK, araç muayenelerinde önemli yeniliklere gidiyor. Egzoz gazı emisyon ölçümü, traktörler ve e-rapor dönemi gibi yeni uygulamalar hayata geçiriliyor.