Bolu’nun Yeniçağa ilçesinde D-100 karayolunda trafik ışıklarında iki otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen kazada 3’ü ağır 6 kişi yaralandı.
Kaza, Yeniçağa ilçesi girişinde bulunan ışıklı kavşakta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, trafik ışıklarında bekleyen Recep A. yönetimindeki 10 F 2757 plakalı otomobile, İstanbul istikametinde seyreden Yasin Emre Y. idaresindeki 34 AG 0756 plakalı otomobil çarptı. Çarpmanın etkisiyle otomobiller yolda savruldu. Kazada Ömer E., Mehmet K., Esaf K., Yasin Emre Y., Recep A. ve Zekai Berat C. yaralandı. İhbar üzerine bölgeye sağlık, polis ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Ömer E., Mehmet K. ve Esaf K.’nin durumunun ağır olduğu öğrenilirken, yaralılar olay yerine gelen ambulanslarla hastanelere kaldırıldı. Öte yandan, Ömer E., Mehmet K. ve Esaf K. ve Recep A.’nın uzman çavuş oldukları öğrenildi.
Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.
TEM Otoyolu'nun Bolu geçişinde otomobilin tırın dorsesine çarpması neticesinde meydana gelen kazada 5 kişi yaralandı.
Bolu’da kontrolden çıkan otomobil bir evin bahçesine devrildi. Devamı haberimizde...
Bolu’da gece saatlerinde Büyüksu Deresi’ne uçan pikap içerisinde bulunan bir kişi hayatını kaybederken 3 kişi meydana gelen kazada yaralandı. Devamı haberimizde...
Bucak Küçük Sanayi Sitesi, yoğun yağış sonrası sular altında kaldı. Başkan Kemal Kasap, drenaj sorunları ve alınacak önlemler hakkında açıklamalarda bulundu.
Burdur Dereboğazı ve Tek Çeşmeleri, yapılan ıslah çalışmaları ve temiz su numuneleri sonucunda yeniden kullanıma açıldı. Detaylar için tıklayın.
Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. (AEDAŞ) hizmet bölgelerinde yoğun klima kullanımı nedeniyle elektrik tüketiminde rekor artış yaşandı. Peki elektriksiz kalır mıyız? AEDAŞ acil eylem planı devrede. Antalya'da 23 Temmuz'da tüketim yüzde 14,3 artarak 58.606 MWh'ye ulaştı.
Yorumlar (0)