Tül perdenizi kumanda ile açıp kapatın! Elibollar Perde, Teknoloji ve Estetiği Buluşturuyor

Elibollar Perde, perde sektöründeki uzmanlığı ve tecrübesiyle ev dekorasyonunu bir üst seviyeye taşıyor. Hilmi Tunahan Elibol'un liderliğindeki firma, Türkiye'nin önde gelen perde markalarından Davillo ile yaptığı işbirliğiyle motorlu kumandalı tül perdeleri müşterileriyle buluşturuyor.

Tül perdenizi kumanda ile açıp kapatın! Elibollar Perde, Teknoloji ve Estetiği Buluşturuyor

Elibollar Perde, Yenilikçi Teknolojiyi sizlere sunuyor: Davillo İşbirliği ile Motorlu Perdeler!

Bucak merkezli perde sektöründeki deneyimiyle bilinen Elibollar Perde, ev dekorasyonunu daha işlevsel ve modern hale getirmek adına önemli bir adım attı. İşletme sahibi Hilmi Tunahan Elibol, yaklaşık 20 yıldır sektörde edindiği birikimle, müşterilerine şimdiye kadar alıştıkları kalitede ürünler sunmaya devam ederken, şimdi de teknolojiyi evlere taşıyor.

Elibollar Perde, Türkiye'nin önde gelen perde markalarından biri olan Davillo ile işbirliğine giderek, motor kumandalı tül perdeyi müşterileriyle buluşturuyor. Hilmi Tunahan Elibol, yaptığı açıklamada, "Davillo firmasıyla anlaşma yaparak, artık müşterilerimize akıllı ev teknolojisinin avantajlarını sunuyoruz. Evlerindeki perdeleri uzaktan kumanda ile kontrol etmek isteyenler, şimdi bu özelliklere sahip perdelerle tanışacak." dedi.

Davillo'nun öne çıkan özelliğinin otomatik şarj edilebilir bataryası ve cep telefonu üzerinden kontrol edilebilme özelliği olduğunu belirten Elibol, "Bu sistem, oturduğumuz yerden 6 ayda bir şarj oluyor. Aynı zamanda cep telefonundan da kumanda edebiliyoruz. Motorlu kumandalı perde sistemimizle müşterilerimize konforlu ve şık bir yaşam sunuyoruz." şeklinde konuştu.

Elibollar Perde, Davillo işbirliğiyle artık ev dekorasyonunda konforu, şıklığı ve teknolojiyi bir arada sunuyor. Kaliteli ürün anlayışı ve uygun fiyatlarla dikkat çeken işletme, müşterilerine yenilikçi çözümler sunmaya devam ediyor.

Telefon : 0533 708 38 85 - 0248 325 11 99

Adres: Konak mahallesi Süleyman Demirel Bulvarı Lukoil petrol karşısı Bucak / Burdur

Tül perdenizi kumanda ile açıp kapatın! Elibollar Perde, Teknoloji ve Estetiği BuluşturuyorTül perdenizi kumanda ile açıp kapatın! Elibollar Perde, Teknoloji ve Estetiği BuluşturuyorTül perdenizi kumanda ile açıp kapatın! Elibollar Perde, Teknoloji ve Estetiği BuluşturuyorTül perdenizi kumanda ile açıp kapatın! Elibollar Perde, Teknoloji ve Estetiği BuluşturuyorTül perdenizi kumanda ile açıp kapatın! Elibollar Perde, Teknoloji ve Estetiği BuluşturuyorTül perdenizi kumanda ile açıp kapatın! Elibollar Perde, Teknoloji ve Estetiği Buluşturuyor

Bu içerik size ne hissettirdi?

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  BEĞENDİM
 • 0
  BEĞENMEDİM
 • 0
  GÜLDÜM
 • 0
  ALKIŞ

Yorumlar (0)

Bu içerik ile ilgili henüz yorum yazılmamış

İlgili Haberler

Tasarım Perde'den indirim ve çekiliş kampanyası
Tanıtım

Tasarım Perde'den indirim ve çekiliş kampanyası

Burdur'un Bucak ilçesinde faaliyet gösteren Tasarım Perde, ev tekstili alışverişinde indirim ve çekiliş kampanyası başlattı. Detaylar haberimizde...

Nevrigül’ün şüpheli ölümünün nedeni ortaya çıktı
3. Sayfa

Nevrigül’ün şüpheli ölümünün nedeni ortaya çıktı

Bursa’da kaybolduktan 47 gün sonra zeytin bahçesinde cesedi bulunan 22 yaşındaki Nevrigül Alan’ın intihar ettiği kesinleşti

27. Uluslararası Çocuk ve Gençlik Tiyatroları Festivali başlıyor
Etkinlik

27. Uluslararası Çocuk ve Gençlik Tiyatroları Festivali başlıyor

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı işbirliğiyle düzenlediği 27. Uluslararası Çocuk ve Gençlik Tiyatroları Festivali, 11 Kasım’da başlıyor. Türkiye’nin farklı şehirlerinin yanı sıra Brezilya, İran, Bulgaristan, İtalya, İspanya, Hollanda gibi ülkelerden toplam 17 ekibin katılacağı festivalde, 12 sahnede 30 gösteri yapılacak.

Perdeleri yıkarken dikkat edilmesi gerekenler
Yaşam

Perdeleri yıkarken dikkat edilmesi gerekenler

Perdeler, evinizin dekorasyonunda önemli bir rol oynayan eşyalardır. Bu nedenle, perdelerinizin temiz ve bakımlı olması önemlidir. Perdeler, düzenli olarak yıkanmalıdır. Ancak, perdeleri yıkarken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bu makalede, perdelerinizi nasıl yıkayacağınızı öğreneceksiniz.

Perdeci Ömer Bucak'ta hizmete açıldı Açılışa özel indirim rüzgarı
Tanıtım

Perdeci Ömer Bucak'ta hizmete açıldı Açılışa özel indirim rüzgarı

Perdeci Ömer, Burdur'un Bucak ilçesinde 28 Ocak Cumartesi günü düzenlenen açılışla hizmete resmen açıldı.

Perdeci Ömer Cumartesi günü hizmete açılıyor
Tanıtım

Perdeci Ömer Cumartesi günü hizmete açılıyor

Perdeci Ömer, Burdur'un Bucak ilçesinde 28 Ocak Cumartesi günü hizmete açılıyor.