Turunç Masa 9 yaşında
Antalya’da Muratpaşa Belediyesi’nin yönetişim sistemi Turunç Masa, 9’uncu yaşını kutladı. Belediye fuayesinde Turunç Masa çalışanlarıyla pasta kesen Belediye Başkanı Ümit Uysal, “Bütün Muratpaşa halkına kamu hizmetlerini eşit şekilde ulaştırmakta Turunç Masa en önemli gücümüzdür” dedi. Muratpaşa Belediyesi'nin 17 Kasım 2014'te çalışmalarına başlayan halkla ilişkiler ve iletişim projesi Turunç Masa, 9 yaşına girdi. Turunç Masa çalışanları, projenin doğum gününü Başkan Uysal’la pasta keserek kutladı. Başkan Uysal, Turunç Masa’nın özveri ve disiplinle emsallerinin en iyi örnekleri arasına girmeyi başardığını belirtti ve nice 9 yıllar diledi. Uysal, “Türkiye’nin en disiplinli ve sistematik yönetilişim sistemini sahaya yansıtıyorsunuz. Bu bence yönetimişimde Türkiye’miz için devrim oldu. Bütün Muratpaşa halkına kamu hizmetlerini eşit şekilde ulaştırmakta Turunç Masa en önemli gücümüzdür. Herkese çok teşekkür ediyorum. Emeklerine sağlık” diye konuştu.
Turunç Masa, belediye başvuru masası, 7/24 destek veren çağrı merkezi, gezici ekipler, sosyal medya, web ve basın birimleriyle 17 Kasım 2024 yılından bu yana Muratpaşalıların istek, öneri ve şikayetlerini çözüme kavuşturan bir yönetişim projesi oldu. Turunç Masa’yla Muratpaşa Belediyesi, ilçe sakinlerinin istek, öneri ve şikayetlerini belediyeye doğrudan iletmelerini sağlıyor ve adeta Muratpaşa’nın nabzını tutuyor. İHA
Antalya Muratpaşa Belediyesi'nin, kentin yaşayan antik kenti Kaleiçi'nde bu yıl 9'uncusunu düzenleyeceği Kaleiçi Oldtown Festivali, 17-20 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek.
Antalya’da Muratpaşa Belediyespor’un ‘Kızıl Fırtınası’ kick bokscu Hasan Mert Kızıl’ın yetiştirdiği sporcular, Türkiye Kick Boks Federasyonu’nun Antalya ve Konya’da düzenlediği turnuvalarda şampiyonluk gururu yaşadı.
Muratpaşa Belediyesi Deniz Baykal Spor Kompleksi'nin, “Antalya'da yüzme bilmeyen kalmasın” sloganıyla başlayan ücretsiz kursları devam ediyor.
Antalya'da Muratpaşa Belediyesi'nin halka açtığı Bambus plajında, belediye çalışmalarını engellemek amacıyla devam eden araç işgali sona erdi.
Antalya Muratpaşa Belediyesi’nin yenilik, buluş ve girişim destekleme merkezi Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve İnovasyon Merkezleri’nde (ASSİM), 10-14 yaşa yönelik verilecek robotik kodlama eğitimi başvuruları başladı.
Antalya’da Muratpaşa Belediyesi’nin çocukları ekran başından kaldırıp tabiatla buluşturan doğa kampı Zeytinpark’ta başladı.
Yorumlar (0)