Muğla’nın Ula ilçesi Akyaka Mahallesi’nde düzenlenen bocce turnuvasında gençler ve çocuklar bir araya geldi.
Ula Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından düzenlenen etkinlikte bocce tanıtıldı ve "Türk’ün özü Akif’in sözü" bocce turnuvası düzenlendi. Turnuvada dereceye giren sporculara ödülleri verildi.
Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürü Musa Kazım Açıkbaş,” Çocuklar ve gençleri bocce turnuvasında bir araya getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını, hedeflerinin, çocukların spor yoluyla beceri sağlamaları ve bocce branşında yeni başarılar elde etmek olduğunu “ ifade etti.
Ula Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Yağmur Küçük turnuvaya, 48 sporcunun katıldığını belirterek, yarışların kıyasıya rekabetle geçtiğini ifade etti. Bocce antrenörü Yasemin Miski de eğlenceli geçen müsabakalara yoğun bir katılım olduğunu ve Ula’da bocce branşına olan ilgiden memnun olduklarını ifade etti.
Bocce sporcusu Miray Kılcı” Bocce sporuyla 5 ay önce tanıştım. Bugün burada bocce turnuvasında yarıştık. Emek dolu bir günde burada olmaktan çok mutlu oldum" diye konuştu.
Ödül töreninden sonra çocuklarla birlikte Azmak tekne turu düzenlendi.
Mersin Büyükşehir Belediyesi, Engelliler Haftası çerçevesinde 'Ortopedik Engelliler Bocce Turnuvası' düzenleyecek.
Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları faaliyet programı Bocce turnuvası gençler il birinciliği müsabakaları Muğla Menteşe Atatürk Stadyumunda gerçekleşti.
Derince’de düzenlenen Engelliler Bocce Turnuvası, özel sporcuların birbirinden heyecanlı mücadelelerine sahne oldu.
Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nin “Genç Atölye” eğitimlerine katılan gençler, son keşfini Karagöl Yaylası'nda yaparak unutulmaz bir gün geçirdi.
Bursa'da kırmızı ışıkta duran kamyonetin kasasına tutunan bir kişi, akan trafikte paten kayarak yolculuk yaptı. Canlarını tehlikeye atan genç kameraya yansırken, kamyonetin kasasında ise oturan iki kişi dikkat çekti.
Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş, Hobifest üyesi gençlerle bir araya gelerek taleplerini dinledi ve önemli müjdeler verdi. Detaylar haberimizde...
Yorumlar (0)