CHP Muratpaşa listesi belli oldu. İşte merakla beklenen basına düşen o ilk liste.
Önder Kurnaz, Taylan Şanlı, Bayram Ali Çeltik, Gürcan Mert Hatun, Mithat Aras, Gülen Ercan, Ferhat Cemtosun, Battal Erdoğan, Mustafa Düzenli, Orhan Aykaç, Özgür Taylan Budak, Nuran Yılmaz, Hüseyin Erşin, Bülent Büber, Hüseyin Eroğlu, Ramazan Diremler, Murat Kaya, Nermin Korkut, Zühtü Şahin, Mümtas Köse, Ufuk Çiftci, Ercan Akbulut, Hüseyin Öztaş, Belgizar Burcu, Ömer Gilan, Namık Karasu, Hakan Kutlu, Eylem Sönmez, Görkem Durmaz, Ali Aybar, Adnan Tezgel, Tuncay Kara, Gülminaz Bakkal, Yener Altıntaş, Mustafa Kemal Dolanay, Naz Wiessner, Mustafa Ergin, Ali Ekrem Yıldırım, Ramazan Kerem Önsay, Durmuş Ali Kapşır.
Kontenjan: Erdal Yayıcı, Murat Emre Sarı, Canan Keleş, Sarper Dermut, Yılmaz Altun
CHP Muratpaşa meclis üyesi listesinde şok bir gelişme yaşandı. İlçe Başkanı Hasan Şahin genel merkezden gelen değil, daha önce hazırlanan listeyi seçim kuruluna verdi. Önder Kurnaz'ın listede adı yok.
Muratpaşa CHP'de dün inanılmaz bir gelişme yaşandı. CHP İlçe Başkanı Hasan Şahin daha önce genel merkeze gönderdiği ve üzerinde oynanan liste yerine daha önce yazılan lisyeti verdi. Yeni listeye göre Önder Kurnaz yerine bir maliyeci, Mustafa Düzenli'nin yerine Muırat Öztınar ve Hüseyin Eroğlu'nunyerine de Özcan Yılmaz aday gösterildi.
Bu gelişme karşısında büyük bir şok etkisi yaşanıyor. CHP Muratpaşa İlçe Başkanı Hasan Şahin'in görevden alınabileceği konuşuluyor. Tarafların yarın açıklama yapmaı bekleniyor.
Antalya'da Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi'nde düzenlenen Muharrem orucu iftarında, “Güzel bir gelecek kurabilmek adına birlikteliğimizden son derece memnunum” dedi.
Antalya Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, belediyenin Temizlik İşleri Müdürlüğü araç filosuna 4 tır ve 2 çöp kamyonu daha eklenmesi için 89 milyon TL'lik yatırım yapılacağını açıkladı.
Antalya’da belediyenin sokak hayvanları geçici bakımevi ve rehabilitasyon merkezinin yeni bölümünü inceleyen Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, “Makul bir denge içinde hem korkan vatandaşlarımızın gözetilmesi gerekiyor hem de canlıların sağlığının, yaşam alanlarının sağlıklı hale getirilmesi gerekiyor” dedi.
Antalya’da Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, mavi bayrak töreninde çevre çalışmalarının gelişim gösteren bir bilinç sahası olduğunu belirterek “Dolayısıyla burada yapacağınız işler çok puan toplamaktan ziyade memlekete puan kazandırma işleridir.
Mahkeme ihaleyi iptal etti . Başkan Ümit Uysal "30 yıl aradan sonra ilk kez Bambus'ta kamu idaresi olarak bulunuyor olmaktan, yerel yönetim olarak bulunuyor olmaktan, burayı koordine ediyor olmaktan mutluyuz, hayırlı olsun.”
Antalya’da Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, insansı robot Sophia’nın küçük kız kardeşi Desdemona’yla buluştu.
Yorumlar (0)