Çeltikçi Belediyesi'nin üretken belediyecilik çalışması sonrasında emekler meyvesini vermeye başladı. Personelin emek ve gayretleri sonucunda topraksız organik çileklerin ilk hasadı gerçekleşti.
Konu ile ilgili açıklama yapan Çeltikçi Belediye Başkanı Recep Aydın, " Üretken belediyecilik vizyonu ile çıktığımız bu kutlu yolda gece gündüz demeden üstün emek harcayarak çalışan personellerimin çabalarıyla yapımına başladığımız topraksız organik çilek yetiştirme seramızda yetişen çileklerimizin ilk hasadını gerçekleştirdik. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun. "Belediyecilik lafla olmaz icraatla olur " onlar konuşur Çeltikçi Belediyesi icraat yapar ilçemize hayırlı uğurlu olsun... " ifadelerini kullandı
Burdur Çeltikçi'de yeni belediye başkanı belli oldu. Çeltikçi Belediye Başkanı Ramazan Ezin oldu. Peki Çeltikçi Belediye Başkanı Ramazan Ezin kimdir? İşte Ramazan Ezin'in biyografisi:...
Çeltikçi Belediye Başkanı Adnan Bilkay, belediyenin özkaynaklarıyla satın alınan 12 metre merdivenli, sıfır merdiven ve pompa, krom çelik tanklı, elektrik yangınlarına köpük sıkma özellikli yeni itfaiye aracını hizmete aldı.
Çeltikçi Belediyesi, Burdur-Antalya karayolu kenarlarında tali yol yapım çalışmalarını sürdürüyor. Bu çalışmayla, karayolu kenarındaki tarım arazilerine ulaşım kolaylaşacak, ulaşım güvenliği artacak ve bölgenin tarımsal kalkınmasına katkıda bulunulacak.
Burdur'un Çeltikçi ilçesinde yapımına başlanan market inşaatı tüm hızıyla devam ediyor.
Çeltikçi Belediyesi, kendi arazilerinde tarım faaliyetlerini başlatarak ilçe ekonomisine ve halka katkıda bulunmayı hedefliyor.
Çeltikçi Belediyesi, ilçenin altyapısını güçlendirmek amacıyla taş döşenmeyen yolları yeniden düzenliyor ve Göl Yeri mevkiindeki yol sorununu çözüme kavuşturuyor.
Yorumlar (0)