Burdur Valisi Sayın Ali Arslantaş, Kızılay Haftası dolayısıyla ziyarette bulunan Kızılay Burdur Şubesi Başkanı Murat Kuş, Kan Merkezi Müdürü Dr. Nefise Akdemir, Genç Kızılay Başkanı İbrahim Tamtürk, Kızılay Kadın Kolları Başkanı Sultan Akıncı ve beraberlerinde yer alan heyeti kabul etti.
Ülkemizin en köklü kurumları arasında yer alan Kızılay'ın, başta kan temini olmak üzere, ihtiyaç sahipleri yönelik yardım ve destek sağlayarak çok anlamlı ve önemli bir hizmeti yerine getirdiğini belirten Vali Arslantaş, çalışmalarında başarılar dileyerek, "Kızılay Haftası'nı" kutladı.
Van’ın İpekyolu Belediyesi, Kızılay Haftası nedeniyle Kızılay Van Şubesi işbirliğiyle kan bağışı kampanyası düzenledi.
Muş’un Varto Kızılay Şube Başkanı Sezgin Yonat, Kızılay Haftası etkinlikleri çerçevesinde ana sınıfı öğrencileriyle bir araya geldi.
Bilecik AK Parti İl Başkanı Serkan Yıldırım, Kızılay’ın 155’inci kuruluş yıl dönümünü kutladı.
Gölcük’te düzenlenen Kızılay Haftası etkinliklerinde öğrencilerin kan bağışı için hazırlayıp sundukları tiyatro oyunu izleyicilerden tam not aldı.
Kütahya’nın Hisarcık ilçesi Kutluhallar İlk/Ortaokulu anasınıfında Kızılay Haftası kutlamaları çerçevesinde etkinlik düzenlendi.
Ağrı’da Kızılay Haftası etkinlikleri kapsamında, Kızılay Ağrı Şube Başkanı Orhan Tatlı ve yönetim kurulu üyeleri, İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek’i ziyaret etti.
Yorumlar (0)