Burdur

Vali Arslantaş'tan yeni yıl mesajı

Burdur Valisi Ali Arslantaş yeni yıl mesajı yayımladı.

Vali Arslantaş'tan yeni yıl mesajı

Burdur Valisi Ali Arslantaş yeni yıl mesajı yayımladı.

Vali Arslantaş mesajında şu görüşlere yer verdi;

"Kimi zaman mutluluk ve sevinçle, kimi zaman acı ve tatlı hatıralarıyla geçen 2022 yılını geride bırakırken, Cumhuriyetimizin 100'üncü yıl dönümünü kutlayacağımız 2023 yılına kavuşmanın mutluluk ve heyecanını hep birlikte yaşıyoruz

Öncelikle güzel umutlarla karşılamakta olduğumuz yeni yılın "Güzel Şehrimize, Cennet Vatanımıza, Aziz Milletimize" iyilik ve güzellikler, sağlık, huzur ve refah getirmesini diliyor, hoşgörünün, sevgi ve saygının hakim olduğu bir yıl diliyorum.

Her zaman olduğu gibi geride bıraktığımız yılın muhasebesini yaparken, yeni yılda vatandaş memnuniyetini esas alan yönetim anlayışı ile "Halka Hizmet Hakk'a Hizmettir" düsturuyla kamu kurum ve kuruluşlarımız, yerel yönetimlerimiz, üniversitemiz, sivil toplum kuruluşlarımız, muhtarlarımız ve ilin tüm dinamikleri ile birlikte koordinasyon içerisinde verimli bir çalışma yılı geçireceğimize yürekten inanıyorum.

Amacımız, bin yıldır bizlere yurt olmuş bu cennet vatan üzerinde birlik beraberlik içerisinde el ele, omuz omuza verip, huzura ve barışa olan inancımızı tazeleyerek, ülkemizi ve ilimizi her alanda hak ettiği noktaya taşımaktır.

Cumhuriyetimizin 100'üncü yılına girerken, ilimizin ve ülkemizin bugüne kadar elde ettiği başarı ve kazanımları yenileriyle perçinleyerek, çocuklarımıza daha güzel ve müreffeh bir şehir ve ülke bırakmak için çok çalışmaya devam etmeliyiz. Bu doğrultuda yeni yılda, potansiyelimizi, enerjimizi, zamanımızı İlimiz ve Ülkemizin refahını yükseltecek, sürekli kılacak çalışmalara harcayacak, devam eden çalışmaların yanı sıra yeni proje ve yatırımların sıkı bir şekilde takipçisi olmaya devam edeceğiz.

Her şeyin en iyisine, en güzeline lâyık olan halkımızın, tüm ülke genelinde olduğu gibi, Burdur'da da yeni yıla huzur ve güven ortamı içerisinde girmeleri için, İlimiz genelinde gerekli tüm önlem ve tedbirlerin alındı. Vatandaşlarımızdan isteğimiz yeni yıl sevinçlerini üzüntüye çevirecek davranışlardan uzak durmaları, bu konuda hassasiyet göstermeleridir.

Bu duygu ve düşünceler içerisinde Burdurlu hemşehrilerimin, mesai arkadaşlarımın, aziz milletimizin yeni yılını en içten duygularımla kutluyor, 2023 yılının ilimiz, ülkemiz ve tüm İslam Alemi'ne hayırlar getirmesini temenni ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum." demiştir.

Bu içerik size ne hissettirdi?

 • 0
  BEĞENMEDİM
 • 0
  GÜLDÜM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  BEĞENDİM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  SEVDİM

Yorumlar (0)

Bu içerik ile ilgili henüz yorum yazılmamış

İlgili Haberler

Burdur'da Türk Mutfağı Haftası program açılışı yapıldı
Etkinlik

Burdur'da Türk Mutfağı Haftası program açılışı yapıldı

Burdur Valiliği öncülüğünde, ilgili paydaş STK ve kamu kurumlarının katkılarıyla düzenlenecek hafta kapsamında yapılacak etkinliklerde Burdur'a özgü yöre mutfağı ve tatların daha geniş kitlelere tanıtılması amaçlanıyor. İşte detaylar...

Burdur'da coşkulu 19 Mayıs kutlaması
Etkinlik

Burdur'da coşkulu 19 Mayıs kutlaması

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a çıkışının 104. yıl dönümünde İlimizde düzenlenen törenlerle coşkuyla kutlandı.

Burdur'da özel öğrencilerin gösterileri beğeni ile izlendi
Bölgesel

Burdur'da özel öğrencilerin gösterileri beğeni ile izlendi

Burdur Valisi Ali Arslantaş, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası kapsamında Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından birlikte düzenlenen programa katıldı.

ÇÖDES projesi Çölyaklı bireylerin yaşam kalitesini artıracak
Bölgesel

ÇÖDES projesi Çölyaklı bireylerin yaşam kalitesini artıracak

Burdur'da kurumlar tarafından hazırlanan Burdur Çölyaklı Bireyleri Destekleme Projesi'ne (ÇÖDES) Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından finansmanı (ödenek sağlanması) uygun görülmüştür.

Burdur Valisi Ali Arslantaş, oyunu kullandı
Bölgesel

Burdur Valisi Ali Arslantaş, oyunu kullandı

Burdur'da oyunu kullanan Vali Ali Arslantaş, ' Amacımız vatandaşlarımızın iradesinin sağlıklı bir şekilde yansımasıdır. dedi.

BAKA Yönetim kurulu Isparta'da toplandı
Bölgesel

BAKA Yönetim kurulu Isparta'da toplandı

Burdur Valisi Ali Arslantaş, Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) Yönetim Kurulu Mayıs Ayı Olağan Yönetim Kurulu Toplantısına katıldı.