Burdur

Vali Öksüz Burdur'daki Eğitim ve Sağlık Yatırımlarını Yakından Takip Ediyor

Burdur Valisi Türker Öksüz, Burdur merkezde bulunan İl Özel İdaresi yatırımlarını yerinde inceleyerek eğitim ve sağlık yatırımlarının son durumuyla ilgili bilgi aldı.

Vali Öksüz Burdur'daki Eğitim ve Sağlık Yatırımlarını Yakından Takip Ediyor

VALİ ÖKSÜZ'DEN EĞİTİM VE SAĞLIK YATIRIMLARINA YAKIN TAKİP

Burdur Valisi Türker Öksüz, Burdur merkezinde bulunan İl Özel İdaresi yatırımlarını yerinde inceledi.

Burdur'a yapılan yatırım ve hizmetleri yakından takip eden Vali Öksüz, ilk olarak kısa süre içerisinde hizmete açılacak olan Öğretmenevi Ek Hizmet Binasında incelemede bulunarak, tamamlanan ve devam eden çalışmalar ile ilgili yetkililerden bilgi aldı.

Eğitim yatırımlarına yerinde incelemede bulunan Vali Öksüz, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi güçlendirme çalışmalarını, yapımı devam eden 16 derslikli Vali Dr. Süleyman Oğuz ilkokulu ile 4 derslikli Merkez Anaokulu inşaatı, 24 derslikli Kayışzade Hafız Osman Ortaokulu inşaatı ve Rehberlik Araştırma Merkezi inşaatı çalışmalarını yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

Vali Öksüz, İlimizdeki sağlık yatırımı kapsamında da Bozkurt Mahallesi Aile Sağlığı Merkezi ile 112 Acil Sağlık İstasyonu inşaat çalışmalarını yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

Düzenlenen yatırım inceleme ziyaretlerine Vali Türker Öksüz'ün beraberinde İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Asım Ertilav, İl Milli Eğitim Müdürü Muhammed Özdemirci, İl Sağlık Müdürlüğü Destek Hizmetleri Başkanı Uğur Üstün ve ilgili birim müdürleri yer aldı.

Vali Öksüz Burdur'daki Eğitim ve Sağlık Yatırımlarını Yakından Takip EdiyorVali Öksüz Burdur'daki Eğitim ve Sağlık Yatırımlarını Yakından Takip EdiyorVali Öksüz Burdur'daki Eğitim ve Sağlık Yatırımlarını Yakından Takip EdiyorVali Öksüz Burdur'daki Eğitim ve Sağlık Yatırımlarını Yakından Takip EdiyorVali Öksüz Burdur'daki Eğitim ve Sağlık Yatırımlarını Yakından Takip EdiyorVali Öksüz Burdur'daki Eğitim ve Sağlık Yatırımlarını Yakından Takip EdiyorVali Öksüz Burdur'daki Eğitim ve Sağlık Yatırımlarını Yakından Takip EdiyorVali Öksüz Burdur'daki Eğitim ve Sağlık Yatırımlarını Yakından Takip EdiyorVali Öksüz Burdur'daki Eğitim ve Sağlık Yatırımlarını Yakından Takip EdiyorVali Öksüz Burdur'daki Eğitim ve Sağlık Yatırımlarını Yakından Takip EdiyorVali Öksüz Burdur'daki Eğitim ve Sağlık Yatırımlarını Yakından Takip EdiyorVali Öksüz Burdur'daki Eğitim ve Sağlık Yatırımlarını Yakından Takip EdiyorVali Öksüz Burdur'daki Eğitim ve Sağlık Yatırımlarını Yakından Takip EdiyorVali Öksüz Burdur'daki Eğitim ve Sağlık Yatırımlarını Yakından Takip EdiyorVali Öksüz Burdur'daki Eğitim ve Sağlık Yatırımlarını Yakından Takip EdiyorVali Öksüz Burdur'daki Eğitim ve Sağlık Yatırımlarını Yakından Takip EdiyorVali Öksüz Burdur'daki Eğitim ve Sağlık Yatırımlarını Yakından Takip EdiyorVali Öksüz Burdur'daki Eğitim ve Sağlık Yatırımlarını Yakından Takip EdiyorVali Öksüz Burdur'daki Eğitim ve Sağlık Yatırımlarını Yakından Takip EdiyorVali Öksüz Burdur'daki Eğitim ve Sağlık Yatırımlarını Yakından Takip EdiyorVali Öksüz Burdur'daki Eğitim ve Sağlık Yatırımlarını Yakından Takip EdiyorVali Öksüz Burdur'daki Eğitim ve Sağlık Yatırımlarını Yakından Takip EdiyorVali Öksüz Burdur'daki Eğitim ve Sağlık Yatırımlarını Yakından Takip EdiyorVali Öksüz Burdur'daki Eğitim ve Sağlık Yatırımlarını Yakından Takip EdiyorVali Öksüz Burdur'daki Eğitim ve Sağlık Yatırımlarını Yakından Takip EdiyorVali Öksüz Burdur'daki Eğitim ve Sağlık Yatırımlarını Yakından Takip EdiyorVali Öksüz Burdur'daki Eğitim ve Sağlık Yatırımlarını Yakından Takip EdiyorVali Öksüz Burdur'daki Eğitim ve Sağlık Yatırımlarını Yakından Takip EdiyorVali Öksüz Burdur'daki Eğitim ve Sağlık Yatırımlarını Yakından Takip EdiyorVali Öksüz Burdur'daki Eğitim ve Sağlık Yatırımlarını Yakından Takip EdiyorVali Öksüz Burdur'daki Eğitim ve Sağlık Yatırımlarını Yakından Takip EdiyorVali Öksüz Burdur'daki Eğitim ve Sağlık Yatırımlarını Yakından Takip EdiyorVali Öksüz Burdur'daki Eğitim ve Sağlık Yatırımlarını Yakından Takip EdiyorVali Öksüz Burdur'daki Eğitim ve Sağlık Yatırımlarını Yakından Takip EdiyorVali Öksüz Burdur'daki Eğitim ve Sağlık Yatırımlarını Yakından Takip EdiyorVali Öksüz Burdur'daki Eğitim ve Sağlık Yatırımlarını Yakından Takip Ediyor

Bu içerik size ne hissettirdi?

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  BEĞENDİM
 • 0
  BEĞENMEDİM
 • 0
  GÜLDÜM
 • 0
  ALKIŞ

Yorumlar (0)

Bu içerik ile ilgili henüz yorum yazılmamış

İlgili Haberler

Burdur Valisi Türker Öksüz Köylerin İhtiyaçlarını Dinledi
Bölgesel

Burdur Valisi Türker Öksüz Köylerin İhtiyaçlarını Dinledi

Burdur Valisi Türker Öksüz, düzenli olarak Muhtarlarla görüşmeye devam ediyor. Son olarak Yarışlı, Hasanpaşa, Halıcılar ve Armut Köyü Muhtarları ile İl Özel İdaresi Encümen Toplantı Salonu'nda bir araya gelen Vali Öksüz, köylerin ihtiyaç ve taleplerini dinledi.

Vali Türker Öksüz'den 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını mesajı
Bölgesel

Vali Türker Öksüz'den 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını mesajı

Burdur Valisi Türker Öksüz 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını gençlere hitap ederek kutladı... İşte Detaylar...

Vali Öksüz Jersey Irkı Büyükbaş Hayvan Çiftliğini İncelemede Bulundu
Bölgesel

Vali Öksüz Jersey Irkı Büyükbaş Hayvan Çiftliğini İncelemede Bulundu

Burdur Valisi Türker Öksüz, merkeze bağlı Yazıköy Köyünde Jersey ırkı büyükbaş hayvan yetiştiriciliği yapan Güngör Ailesine ait işletmede incelemede bulundu.

Burdur'da ekoturizm anlamında yeni bir nokta
Bölgesel

Burdur'da ekoturizm anlamında yeni bir nokta

Burdur Valisi Türker Öksüz, Burdur Milletvekilleri Adem Korkmaz ve İzzet Akbulut ile birlikte "Gül Yolu Projesi" tanıtım programına katıldılar.

Milli Sporcular Burdur Valisi Öksüz'ü Ziyaret Etti!
Spor

Milli Sporcular Burdur Valisi Öksüz'ü Ziyaret Etti!

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Gençlik Haftası'nı kutlayan milli sporcular, Burdur Valisi Türker Öksüz'ü ziyaret etti.

Orman Bölge Müdürü Ataş'tan, Vali Öksüz'e Veda Ziyareti
Bölgesel

Orman Bölge Müdürü Ataş'tan, Vali Öksüz'e Veda Ziyareti

Isparta Orman Bölge Müdürü Rifat Ataş, Vali Türker Öksüz'e veda ziyaretinde bulundu. Vali Öksüz, Ataş'ın yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek yeni görevinde başarılar diledi.