Burdur Valisi Türker Öksüz, Burdur MAKÜ Spor'un Yatağanspor ile oynadığı zorlu maçta takımı yalnız bırakmadı. Öksüz, maçtan beraberlikle ayrılan Burdur MAKÜ Spor'a olan inancını ve güvenini ifade ederek, kalan maçlarında başarılar diledi.
VALİ ÖKSÜZ'DEN BURDUR MAKÜ SPOR'A TAM DESTEK ZORLU MAÇTA YALNIZ BIRAKMADI
Burdur Valisi Türker Öksüz, zorlu maçta Burdur MAKÜ Spor'u yalnız bırakmadı.
4 maçlık galibiyet serisinin ardından evinde Yatağanspor'u ağırlayan Burdur MAKÜ Spor maçtan beraberlikle ayrıldı.
Maçı tribünden takip eden Vali Öksüz, Burdurluların da yoğun ilgi gösterdiği zorlu maçla ilgili şahsi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında Burdur MAKÜ Spora olan inancı ve güvenini ifade ederek, kalan maçlarında başarılar diledi.
Vali Öksüz yaptığı paylaşımında;
"4 maçlık galibiyet serisinin ardından bugün evinde Yatağanspor'u ağırlayan Burdur MAKÜ Spor'umuzun maçını tribünden takip ettik.
Müsabakadan beraberlikle ayrılan Burdur MAKÜ Spor'umuza inancımız ve güvenimiz tam.
Takımımıza kalan maçlarında başarılar diliyorum, her daim yanlarındayız." ifadelerine yer verdi.
Burdur Ziraat Odası Başkanı Kemal Kubilay, Vali Dr. Türker Öksüz ile süt ve fasulye üreticilerinin sorunlarını görüştü. Üreticilerin yaşadığı sıkıntılar ele alındı.
Vali Dr. Türker Öksüz, Yeşilova Niyazlar Köyü'nde düzenlenen Geleneksel Aşure etkinliğine katılarak Muharrem Ayı'nın ve Aşure Gününün önemini vurguladı.
Burdur Valisi Dr. Türker Öksüz, Kıbrıs Barış Harekatı'nın 50. yıl dönümü dolayısıyla Türkiye Muharip Gaziler Derneği Burdur İl Temsilciliğine ziyarette bulundu.
Burdur Valisi Dr. Türker Öksüz başkanlığında İl Koordinasyon Kurulu 2. dönem toplantısı gerçekleşti. Toplantıda 2024 yılı yatırımları ele alındı.
Burdur Valisi Dr. Türker Öksüz, Antalyaspor Teknik Direktörü Alex de Souza'yı Burdur'daki kamp tesislerinde ziyaret ederek yeni sezonda başarılar diledi. Detaylar haberimizde...
Burdur Valisi Türker Öksüz, yönetim bilimleri dalında doktora tezini başarıyla savunarak "Dr." unvanını aldı. Sınır güvenliği konulu teziyle akademik camiada da adından söz ettiren Vali Öksüz, Burdur'da da önemli çalışmalara imza atmaya devam ediyor.
Yorumlar (0)