ZİYARETLERİNE HIZ KESMEDEN DEVAM EDEN VALİ ÖKSÜZ, BAHÇELİEVLER ŞEHİT SIDKI KARA İLKOKULU VE MEHMET UZAL SOSYAL BİLİMLER LİSESİNE ZİYARETTE BULUNDU
Burdur Valisi Sayın Türker Öksüz, Bahçelievler Şehit Sıdkı Kara İlkokulu ve Mehmet Uzal Sosyal Bilimler Lisesine ziyarette bulunarak öğrenciler ve öğretmenlerle bir araya geldi.
Göreve başladığı ilk gün yaptığı açıklamada eğitim öncelikli olarak üzerinde duracağı alanların başında geleceğini, eğitime ayrı bir önem vereceğini ifade eden Vali Öksüz, bu kapsamda okul ziyaretlerinde bulunarak İlimizin eğitim alt yapısını yerinde görmeye başladı.
Bugün gerçekleştirdiği ziyaretlerine Bahçelievler Şehit Sıdkı Kara İlkokulu ile başlayan Vali Öksüz, minik öğrencilerle buluştu, öğretmenlerle toplantıda bir araya geldi.
Öğretmenlerle bir araya gelerek yeni eğitim öğretim yılından beklentilerini dile getiren Vali Öksüz, gayretle çalışmalarını isteyerek, başarılarla dolu bir eğitim yılı temennisinde bulundu. Toplantının ardından sınıfları gezerek minik öğrencilerle bir araya gelen, dersleriyle ilgili sohbet eden Vali Öksüz, okul kütüphanesi ve dikkat atölyesini de gezerek incelemede bulundu.
Programına Mehmet Uzal Sosyal Bilimler Lisesi ile devam eden Vali Öksüz öğrenciler ve öğretmenlerle bir araya geldi.
Sınıfları gezerek öğrencilerle bir süre sohbet eden Vali Öksüz, dersleriyle ilgili bilgiler aldı, hedefleri hakkında sorular yöneltti. Disiplinli bir şekilde çalışmalarını ve bol bol kitap okumalarını isteyen Vali Öksüz, ziyareti sırasında öğrencilere kitap hediye ederek, başarılı bir yıl geçirmelerini diledi.
Son olarak Öğretmenlerle toplantı yaparak, kendilerine olan güvenini ifade eden Vali Öksüz, başlatacakları eğitim projesine en iyi şekilde katkıda bulunmalarını isteyerek, İlimiz eğitimini hep birlikte gayretle en yukarılara taşıyalım dedi.
Vali Öksüz'e ziyareti sırasında İl Milli Eğitim Müdürü Muhammed Özdemir'ci eşlik etti.
Burdur Ziraat Odası Başkanı Kemal Kubilay, Vali Dr. Türker Öksüz ile süt ve fasulye üreticilerinin sorunlarını görüştü. Üreticilerin yaşadığı sıkıntılar ele alındı.
Vali Dr. Türker Öksüz, Yeşilova Niyazlar Köyü'nde düzenlenen Geleneksel Aşure etkinliğine katılarak Muharrem Ayı'nın ve Aşure Gününün önemini vurguladı.
Burdur Valisi Dr. Türker Öksüz, Kıbrıs Barış Harekatı'nın 50. yıl dönümü dolayısıyla Türkiye Muharip Gaziler Derneği Burdur İl Temsilciliğine ziyarette bulundu.
Burdur Valisi Dr. Türker Öksüz başkanlığında İl Koordinasyon Kurulu 2. dönem toplantısı gerçekleşti. Toplantıda 2024 yılı yatırımları ele alındı.
Burdur Valisi Dr. Türker Öksüz, Antalyaspor Teknik Direktörü Alex de Souza'yı Burdur'daki kamp tesislerinde ziyaret ederek yeni sezonda başarılar diledi. Detaylar haberimizde...
Burdur Valisi Türker Öksüz, yönetim bilimleri dalında doktora tezini başarıyla savunarak "Dr." unvanını aldı. Sınır güvenliği konulu teziyle akademik camiada da adından söz ettiren Vali Öksüz, Burdur'da da önemli çalışmalara imza atmaya devam ediyor.
Yorumlar (0)