Burdur

Vali Öksüz Vatandaşlarla Buluştu Şehit Ailesini Ziyaret Etti

Burdur Valisi Türker Öksüz, Suludere Köyü'nü ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu ve taleplerini dinledi. Vali Öksüz ayrıca Şehit Ümit Alyanak'ın ailesini evlerinde ziyaret ederek hayır dualarını aldı.

Vali Öksüz Vatandaşlarla Buluştu Şehit Ailesini Ziyaret Etti

VALİ ÖKSÜZ'DEN SULUDERE KÖYÜNE ZİYARET VATANDAŞLA BULUŞTU, ŞEHİT AİLESİ ZİYARETİNDE BULUNDU

Burdur Valisi Türker Öksüz, Suludere Köyü'nü ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu, Şehit Ailesi ziyaretinde bulundu.

Gerçekleştirdiği ziyaretlerle hakla iç içe olmaya özen gösteren, toplumun geniş kesimleri ile bir araya gelerek, talep ve istekleri, görüş ve önerileri yerinde dinlemeye devam eden Vali Öksüz, bu kapsamda Suludere Köyü'ne ziyaret gerçekleştirdi.

Köye gelişinde Muhtar Hüsamettin Şahin ve köy sakinleri tarafından karşılanan Vali Öksüz ilk olarak köy merkezinde vatandaşlarla buluşarak talep ve isteklerini dinledi. Programının devamında Şehidimiz Ümit Alyanak'ın ailesini evlerinde ziyaret etti.

Vali Öksüz Suludere halkıyla buluşmasında yaptığı konuşmada; "Amacımız sizlerle sohbet etmek bir ihtiyacınız, talebiniz ve bize iletmek istediğiniz hususlar varsa dinlemek, elimizden geldiğince de çözüm bulmak, gerekeni yapmak için buradayız. Sağolun var olun. Bizi bugün burada çok güzel bir ilgiyle karşıladığınız için hepinizden Allah razı olsun.

Biz size hizmet etmekle görevli insanlarız, siz iyiyseniz, mutluysanız, huzurluysanız bizde huzurluyuz, mutluyuz. Yeter ki huzur içerisinde olun, devletin getirdiği hizmetlerden en üst düzeyde faydalanın bunu isteriz. Bunun için de bugün burada sizleri ziyaret ediyoruz.

Ben çok fazla sözü uzatmadan, sizlerin talepleri istekleri varsa dinlemek istiyorum. Talep istek olması da gerekmez duygularınızı ifade etmek istiyorsanız onları da dinleriz. Sonra da burada bir şehit ailemizi ziyaret edeceğiz. Öncelikle muhtarımıza bir söz verelim muhtarımız ne diyecek sonra da sizlere söz almak isteyenlere söz verelim.' Diyerek konuşmasını tamamladı.

Programının devamında Şehidimiz Ümit Alyanak'ın Annesi Vesile Alyanak ve Babası Mustafa Alyanak'ı evlerinde ziyaret eden Vali Öksüz, kıymetli şehit ailemizin hayır duasını aldı.

Şehitlerimizin aziz hatırasının asla unutulmayacağını ifade eden Vali Öksüz, bizlere düşen onların bize emanet ettiği ailelerinin yanlarında olmaktır diyerek, her daim kapılarının, gönüllerinin kendilerine açık olduğunu söyledi.

Vali Öksüz'e Suludere Köyü programında, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Mustafa Güder ve İl Özel idaresi Genel Sekreteri Asım Ertilav eşlik etti.

Vali Öksüz Vatandaşlarla Buluştu Şehit Ailesini Ziyaret EttiVali Öksüz Vatandaşlarla Buluştu Şehit Ailesini Ziyaret EttiVali Öksüz Vatandaşlarla Buluştu Şehit Ailesini Ziyaret EttiVali Öksüz Vatandaşlarla Buluştu Şehit Ailesini Ziyaret EttiVali Öksüz Vatandaşlarla Buluştu Şehit Ailesini Ziyaret EttiVali Öksüz Vatandaşlarla Buluştu Şehit Ailesini Ziyaret EttiVali Öksüz Vatandaşlarla Buluştu Şehit Ailesini Ziyaret EttiVali Öksüz Vatandaşlarla Buluştu Şehit Ailesini Ziyaret EttiVali Öksüz Vatandaşlarla Buluştu Şehit Ailesini Ziyaret Etti

Bu içerik size ne hissettirdi?

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  BEĞENDİM
 • 0
  BEĞENMEDİM
 • 0
  GÜLDÜM
 • 0
  ALKIŞ

Yorumlar (0)

Bu içerik ile ilgili henüz yorum yazılmamış

İlgili Haberler

Burdur'da Mesleki Eğitimde İş Sağlığı ve Güvenliği Ön Planda!
Bölgesel

Burdur'da Mesleki Eğitimde İş Sağlığı ve Güvenliği Ön Planda!

Burdur Valisi Türker Öksüz başkanlığında toplanan İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu (İİMEK), meslek lisesi öğrencilerinin stajlarını güvenli şekilde yapmalarını temin etmek için bir araya geldi.

Burdur Valisi Öksüz'den, kamu bankalarını ziyaret
Bölgesel

Burdur Valisi Öksüz'den, kamu bankalarını ziyaret

Burdur Valisi Türker Öksüz, Halkbank, Ziraat Bankası ve Vakıfbank Burdur Şubelerini ziyaret ederek şube müdürleriyle bir araya geldi.

Geleceğimiz Vergilerimizle Güvende!
Bölgesel

Geleceğimiz Vergilerimizle Güvende!

Burdur Valisi Türker Öksüz, "Geleceğimiz Vergilerimizle Güvende" sloganıyla kutlanan Vergi Haftası dolayısıyla Defterdar Naci Günaydın ve beraberindeki heyeti kabul etti.

Burdur Valisi Öksüz Hilmi Hafize Evin Huzurevinde Sevgi ve Hayır Dualarıyla Karşılandı
Bölgesel

Burdur Valisi Öksüz Hilmi Hafize Evin Huzurevinde Sevgi ve Hayır Dualarıyla Karşılandı

Burdur Valisi Türker Öksüz, Hilmi Hafize Evin Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'nde kalan yaşlıları ziyaret etti. Detaylar ve fotoğraflar haberimizde...

Vali Öksüz Esnafla Buluşmaya Devam Ediyor: Bakırcılar ve Ateşli Sanatlar Çarşısı Ziyaret Edildi
Bölgesel

Vali Öksüz Esnafla Buluşmaya Devam Ediyor: Bakırcılar ve Ateşli Sanatlar Çarşısı Ziyaret Edildi

Burdur Valisi Türker Öksüz, Cuma Namazı sonrası Arasta olarak bilinen Bakırcılar ve Ateşli Sanatlar Çarşısı'nı ziyaret etti. Esnaflarla çay içip sohbet eden Vali Öksüz, Burdur'un geleneksel sanatlarının yaşatılması için destek verdi.

Burdur Valisi Öksüz'den Berat Kandili Mesajı: Merhamet, Mağfiret ve Birlik Gecesi
Bölgesel

Burdur Valisi Öksüz'den Berat Kandili Mesajı: Merhamet, Mağfiret ve Birlik Gecesi

Burdur Valisi Türker Öksüz, Berat Kandili münasebetiyle bir mesaj yayımladı. Mesajında Berat Gecesi'nin merhamet, mağfiret ve bağışlanma gecesi olduğunu ve bu gecenin yaradılış gayesini yeniden gözden geçirme, yaşantısının muhasebesini yapma, yıkılan gönülleri, kırılan kalpleri onarma, barış ve kardeşlik için bir fırsat olduğunu belirtti.