Burdur Valisi Türker Öksüz, Ankara'da gerçekleştirdiği çalışma ziyareti kapsamında TBMM Başkanı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş'u ziyaret etti.
VALİ ÖKSÜZ, MECLİS BAŞKANI KURTULMUŞ'U ZİYARET ETTİ
Burdur Valisi Türker Öksüz, İlimizle ilgili görüşmelerde bulunmak üzere çalışma ziyareti gerçekleştirdiği Ankara'da Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde bir dizi ziyaretlerde bulundu.
TBMM Başkanı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş'u makamında ziyaret eden Vali Öksüz, kabulleri ve Burdur'la ilgili talep ve istekler söz konusu olduğunda her zaman verdikleri destek ve gösterdikleri yakın ilgi dolayısıyla Burdurlu hemşehrilerimiz adına şükranlarını arz etti.
Vali Türker Öksüz, ayrıca Burdur Milletvekilleri Prof. Dr. Adem Korkmaz, İzzet Akbulut ve Mustafa Oğuz'u TBMM'de makamlarında ziyaret ederek, çalışmalarında başarılar diledi.
Burdur Ziraat Odası Başkanı Kemal Kubilay, Vali Dr. Türker Öksüz ile süt ve fasulye üreticilerinin sorunlarını görüştü. Üreticilerin yaşadığı sıkıntılar ele alındı.
Vali Dr. Türker Öksüz, Yeşilova Niyazlar Köyü'nde düzenlenen Geleneksel Aşure etkinliğine katılarak Muharrem Ayı'nın ve Aşure Gününün önemini vurguladı.
Burdur Valisi Dr. Türker Öksüz, Kıbrıs Barış Harekatı'nın 50. yıl dönümü dolayısıyla Türkiye Muharip Gaziler Derneği Burdur İl Temsilciliğine ziyarette bulundu.
Burdur Valisi Dr. Türker Öksüz başkanlığında İl Koordinasyon Kurulu 2. dönem toplantısı gerçekleşti. Toplantıda 2024 yılı yatırımları ele alındı.
Burdur Valisi Dr. Türker Öksüz, Antalyaspor Teknik Direktörü Alex de Souza'yı Burdur'daki kamp tesislerinde ziyaret ederek yeni sezonda başarılar diledi. Detaylar haberimizde...
Burdur Valisi Türker Öksüz, yönetim bilimleri dalında doktora tezini başarıyla savunarak "Dr." unvanını aldı. Sınır güvenliği konulu teziyle akademik camiada da adından söz ettiren Vali Öksüz, Burdur'da da önemli çalışmalara imza atmaya devam ediyor.
Yorumlar (0)