Edinilen bilgiye göre kaza Van-Özalp karayolu üzerindeki Samancılar Sitesi civarında meydana geldi. Sürücülerinin isimleri ve plakaları öğrenilemeyen Ford marka minibüs ile Volkswagen marka panelvan minibüsün çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 3 kişi yaralandı. Yaralılar bölgeye sevk edilen ambulanslarla hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Trafik akışı kısa süreli olarak tek şeritten sağlanırken kaza yapan araçların olay yerinden kaldırılmasıyla yol trafiğe açıldı.
Kartal'da Psikolojik Danışman Rehber Öğretmeni olarak görev yapan Mehmet Ali Parlak, annesinin 30 bin lira ameliyat parasını bindiği minibüste unuttu.
Çorum’un Osmancık ilçesinde minibüsün devrilmesi sonucu 2 kişi yaralandı.
Yalova’da şehir içi yolcu taşımacılığı yapan bir minibüs şoförü, klimayı açmasını istediği yolcuyu darp ettiği iddia edildi.
Bucak Belediye Meclisi'nde alınan kararla şehir içi özel halk otobüslerinde yaş sınırı esnetilmesi ve yeni bir minibüs hattı açılması kararlaştırıldı. Haberimizde tüm detayları bulabilirsiniz!
Burdur'un Bucak ilçesinde 65 yaş üstü vatandaşlar, ücretsiz taşıma imkanından faydalanmaya devam edecek. Detaylar burada...
Aydın'ın Çine ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 17 kişi yaralandı.
Yorumlar (0)