Antalya / Kemer

Vatandaş KEBİM'le evinde hissediyor

Halkla ilişkiler ve iletişim projesi olarak hayata geçirilen Kemer Belediyesi İletişim Merkezi (KEBİM), vatandaşların takdirini kazanıyor.

Vatandaş KEBİM'le evinde hissediyor

Halkla ilişkiler ve iletişim projesi olarak hayata geçirilen Kemer Belediyesi İletişim Merkezi (KEBİM), vatandaşların takdirini kazanıyor. KEBİM’de çalışan belediye personeli tek tip kıyafetle gelen misafirleri güler yüzle karşılıyor.

Kemer Belediyesi ana hizmet binasına gelen vatandaşlar ve turistleri güler yüzle karşılayan KEBİM personeli gelen istek, öneri, eleştiri ve şikayetleri ilgili müdürlüklere aktararak vatandaş adına çözüm sürecini takip eden bir koordinasyon merkezi olarak hizmet veriyor.
Belediye’ye gelen misafirleri kendi evlerine gelen misafir gibi karşılayan KEBİM personeli, 444 0 297 çağrı merkezi, sosyal medya, web sitesi, mail ve basın gibi yollarla KEBİM’de toplanan istek ve şikayetler, sisteme girildiği anda talep sahibini mesajla bilgilendiriyor.
Vatandaşın sorunu çözüldükten sonra veya herhangi bir nedenden dolayı çözülemiyorsa en geç 48 saat içerisinde vatandaşa dönüş yapılarak süreç ile ilgili bilgi veriliyor.
Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamada, Kemer Belediyesi’nin kocaman bir aile olduğunu ve gelen misafirleri her zaman güler yüzle karşıladıklarını söyledi.
Vatandaşla nazikçe iletişim kurulmasına özen gösterdiklerine işaret eden Belediye Başkanı Topaloğlu, “Kemer Belediyesi ailesi olarak halkımıza her zaman güler yüzle yaklaşarak nazik olduk ve olmaya da devam ediyoruz. Misafirlerimizi karşılayan belediye personelimiz giydikleri tek tip kıyafetle de disiplinli ve özverili şekilde vatandaşımıza hizmet veriyor. Her vatandaşımızın ve ilçemize gelen yabancı misafirlerimizin istek ve şikayetlerini ilgili müdürlüklere yönlendiriyoruz ve işlemlerinin hızlı şekilde yapılmasını sağlıyoruz. Kemer halkına en iyi şekilde hizmet etmeye devam ediyoruz” dedi.

Vatandaş KEBİM'le evinde hissediyorVatandaş KEBİM'le evinde hissediyorVatandaş KEBİM'le evinde hissediyorVatandaş KEBİM'le evinde hissediyorVatandaş KEBİM'le evinde hissediyor

İHA İHA
İhlas Haber Ajansı
Bu haber İHA tarafından hazırlanmış olup habere Habernnc.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İHA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İHA kurumudur.

Bu içerik size ne hissettirdi?

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  BEĞENDİM
 • 0
  BEĞENMEDİM
 • 0
  GÜLDÜM
 • 0
  ALKIŞ

Yorumlar (0)

Bu içerik ile ilgili henüz yorum yazılmamış

İlgili Haberler

Kemer Belediyesi'nden üniversite için öğrenicilere danışman desteği
Bölgesel

Kemer Belediyesi'nden üniversite için öğrenicilere danışman desteği

Kemer Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Ahmet Erkal Destek Eğitim Kursu, Kemer'deki tüm öğrencilere üniversite tercihleri için ücretsiz tercih danışmanlığına başladı.

Antalya'da kayıp olan çanta zabıta ekipleri buldu
Bölgesel

Antalya'da kayıp olan çanta zabıta ekipleri buldu

Kemer Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Sanat Sokağı’nda içerisinde yüklü miktarda para ve eşyalar bulunan çantayı sahibine teslim etti.

Kemer'de saklı kalmış koylar temizlendi
Bölgesel

Kemer'de saklı kalmış koylar temizlendi

Kemer Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Beldibi Gizli Koy, Çamyuva Kirpicik Koyu ve Çalış Tepesi Akvaryum Koyu'nda temizlik çalışması yaptı. Ulaşımın zor olduğu koylara bile denizden ve karadan ulaşan ekipler, bölgedeki tüm atıkları toplayarak geri dönüşüme kazandırdı.

Kemer'de genç yetenekler buluştu! Turistler büyük ilgi gösterdi
Bölgesel

Kemer'de genç yetenekler buluştu! Turistler büyük ilgi gösterdi

Bağımsız Devletler Topluluğu Eğitim, Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (FİLİZ) tarafından düzenlenen Showmir Güneşin Evi Türkiye-Genç Yetenekler yarışması, Kemer'de coşkuyla gerçekleşti.

Başkan Topaloğlu’ndan öğrencilere mangal partisi
Yaşam

Başkan Topaloğlu’ndan öğrencilere mangal partisi

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Ahmet Erkal Destek Eğitim Kursu'nda üniversiteye ücretsiz olarak hazırlanan öğrencilere üniversite sınavı öncesinde motivasyon için mangal partisi düzenledi.

Kemer dansa doyacak; Kemer Uluslararası Gençlik Halk Dansları Festivali başlıyor
Yaşam

Kemer dansa doyacak; Kemer Uluslararası Gençlik Halk Dansları Festivali başlıyor

Kemer Uluslararası Gençlik Halk Dansları Festivali öncesi International Folk Dance Organization (IFDO) kurucusu Salih Önsoy ve dansçılar, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nu makamında ziyaret etti.