Van Ticaret ve Sanayi İş Dünyası Derneği (VATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Zahir Kandaşoğlu, bir şehrin tanıtımına büyük katkı sunan fuarların Van’da ciddiye alınmadığını ifade etti.
Geçtiğimiz günlerde Van’da ikincisi düzenlenen ‘Van Sağlık ve Medikal Fuarı’nı ziyaret eden VATSO Yönetim Kurulu Başkanı Zahir Kandaşoğlu, fuara yeterince ilgi gösterilmemesinden yakındı. Bir ilin tanıtımında ve üretiminde fuarların büyük bir öneme sahip olduğunu vurgulayan Kandaşoğlu, “Ancak son yıllarda Van’da yapılan fuar ve etkinliklerde bunun tam tersi oluyor. Tanıtıma ve üretime katkı sunmak yerine, üreticinin hem vizyon hem çalışma şevkini kırıyor. Yapılan tüm fuarlar çok sönük, cansız ve ziyaretçisiz geçiyor. Bu da ilimizin tanıtımına zarar veriyor. Bu kadar emek harcanan fuarlara gereken ilgi ve alakanın gösterilmesi lazım. Umarım bundan sonra yapılan tüm fuarlara gereken ilgi ve alaka gösterilir ve fuarlarımız daha renkli, daha canlı geçer” dedi. İHA
Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Uşak'ın Eşme ilçesine atanan Kaymakam Mustafa Görmüş, Vali Ergün'ü makamında ziyaret etti.
Feke Belediye Başkanı Cömert Özen, pazarda esnaf ve vatandaşlara aşure ikramında bulundu.
Denizli'nin Tavas ilçesinde kaybolan ve 5 gündür kendisinden haber alınamayan 25 yaşındaki Muhammet Çıralı'nın cansız bedeni, Aydın'ın Kuyucak ilçesinde bulundu.
Elazığ Belediyesi, Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonrasında üniversite tercihi yapacak adaylara yönelik iki ayrı noktada ücretsiz tercih ve danışmanlık hizmeti sunuyor.
Karşıyaka, geçtiğimiz sezon Elazığspor formasıyla play-off şampiyonluğu yaşayan kaleci Hakan Cambazoğlu ile prensip anlaşmasına vardı.
Elazığ Hipodromu, son yıllarda üstlendiği sosyal sorumluluk projeleriyle şehre değer katıyor. Atla Terapi Merkezi, engelli bireyler için empati parkuru, tiyatro sahnesi ve piknik alanlarıyla vatandaşlara hizmet sunuyor.
Yorumlar (0)