Geçtiğimiz günlerde tüm ülkeyle birlikte Yalova’yı da etkisi altına alan yağışlı hava ve fırtına sonrası Yalova Belediyesi ekipleri hummalı bir çalışma başlattı.
Yalova’da Sahil Bandı ve Gazipaşa Caddesi kıyı şeritlerine sürüklenen atıklar Yalova Belediyesi ekipleri tarafından temizleniyor. Kumsallarda biriken atıklar kepçeyle toplanırken, Yalova Belediyesi temizlik personeli ise her iki kıyı şeridini de köşe bucak temizledi. Yapılan çalışmaların ardından her iki cadde tazyikli suyla yıkandı.
Yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren Yalova Belediyesi ekipleri, "Tüm yurdu etkisini altına hava muhalefeti nedeniyle kıyı şeritlerimizde dalgalardan dolayı olumsuzluklar yaşandı. Yalova Belediyesi olarak yaşanabilecek olumsuzlukların önüne geçmek için 24 saat teyakkuzdaydık. Fırtına sonrası ekiplerimizle birlikte hummalı bir çalışma başlattık. Her iki sahil bandında, kumsallarda ve kıyı şeritlerinde biriken atıkların toplamasını gerçekleştirirken temizlik personellerimiz ise her iki kıyı şeridini de köşe bucak temizledi. Yapılan çalışmaların ardından yıkama işlemi gerçekleştirdik" dedi. İHA
Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Uşak'ın Eşme ilçesine atanan Kaymakam Mustafa Görmüş, Vali Ergün'ü makamında ziyaret etti.
Feke Belediye Başkanı Cömert Özen, pazarda esnaf ve vatandaşlara aşure ikramında bulundu.
Denizli'nin Tavas ilçesinde kaybolan ve 5 gündür kendisinden haber alınamayan 25 yaşındaki Muhammet Çıralı'nın cansız bedeni, Aydın'ın Kuyucak ilçesinde bulundu.
Elazığ Belediyesi, Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonrasında üniversite tercihi yapacak adaylara yönelik iki ayrı noktada ücretsiz tercih ve danışmanlık hizmeti sunuyor.
Karşıyaka, geçtiğimiz sezon Elazığspor formasıyla play-off şampiyonluğu yaşayan kaleci Hakan Cambazoğlu ile prensip anlaşmasına vardı.
Elazığ Hipodromu, son yıllarda üstlendiği sosyal sorumluluk projeleriyle şehre değer katıyor. Atla Terapi Merkezi, engelli bireyler için empati parkuru, tiyatro sahnesi ve piknik alanlarıyla vatandaşlara hizmet sunuyor.
Yorumlar (0)