Burdur / Bucak

Yeni Başkan Mustafa Oğuz, Ak Partililerle Buluştu

Ak Parti Bucak İlçe Başkanlığı'na atanan Mustafa Oğuz, Çarşamba akşamı düzenlenen basın toplantısıyla partililerle buluştu. Ak Parti Bucak İlçe Teşilat Binası'nda gerçekleştirilen toplantıya Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, Ak Parti İl Başkanı Volkan Mengi, Ak Partinin …

Yeni Başkan Mustafa Oğuz, Ak Partililerle Buluştu

Ak Parti Bucak İlçe Başkanlığı’na atanan Mustafa Oğuz, Çarşamba akşamı düzenlenen basın toplantısıyla partililerle buluştu.

Ak Parti Bucak İlçe Teşilat Binası’nda gerçekleştirilen toplantıya Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, Ak Parti İl Başkanı Volkan Mengi, Ak Partinin gençlik kolları, kadın kolları, Bucak Belediye Meclis üyeleri, il genel meclisi üyeleri ve partililer katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Ak Parti İl Başkanı Volkan Mengi, “30 Kasım itibari ile Ağlasun’da delege seçimlerimize başlıyoruz, Pazar günü de merkez ilçemizle devam edip, 15 Aralık’ta ise Bucak’ın delege seçimini tamamlayıp delege seçim sürecini tamamlamış olacağız. Şubat-Mayıs arası da ilçe kongrelerimizi yapıp il kongremizle beraber kongre sürecini tamamlamış olacağız” ifadelerini kullandı.

İl Başkanı Mengi, görevine yeni atanan Mustafa Oğuz’un her zaman yanında olacaklarını ifade etti.

Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal da  ilçe başkanı ile birlikte birlik ve beraberlik içerisinde bir çalışma sergileyeceklerini ifade etti.

Ak Parti Bucak İlçe Başkanı Mustafa Oğuz ise konuşmasında şu ifadeleri kullandı:

“18’li yaşlarımdan itibaren, Gençlik kolları ile başlayan bu kutlu davamda, bugün İlçe Başkanlığı görevinin şahsıma tevdi edilmesinin gururunu ve onurunu yaşıyorum. Tüm teşkilatlar olarak ilk günkü heyecan ile çalışmalarımıza yeni bir soluk kazandıracak, bu kutlu görevi layıkıyla ve davanın şuuru ile ifa etmeye çalışacağız.

Kuracak olduğumuz yeni yönetimde, partimizin ve genel başkanımızın hedef olarak gösterdiği 2023 vizyonuna uygun, davanın genlerine sahip olan, bu şuurla hareket eden, teşkilatımıza özveriyle ve fedakârlıkla katkıda bulunan arkadaşlarımızla, partimizin vizyonu ve misyonu doğrultusunda bir ekip oluşturacağız. Bu ekibi oluştururken davamızı bugünlere taşıyan, tecrübeleriyle bizlere katkı ve ilham sunacak, dava arkadaşlarımızla ve büyüklerimizle istişarelerde bulunacağız.

İl Başkanım Sn. Volkan Mengi, Milletvekillerim Sn. Yasin Uğur ve Sn. Bayram Özçelik, Belediye Başkanım Sn. Emrullah Ünal, Kadın Kolları Başkanım Sn. Hatice Dalgar, Gençlik Kolları Başkanım Sn. Hakan Eryiğit ve teşkilatımızın tüm kademelerinde emek sarf eden dava arkadaşlarımızla İlçemize hizmet ve davamızın bayrağını taşıma noktasında her zaman olduğu gibi birlik, dirlik ve beraberlik çerçevesinde tek vücut olarak çalışacağımız muhakkaktır.

Şahsıma görevlendirmenin yapılmasının ardından ilk olarak kutlayan aday arkadaşlarıma, arayan, mesaj atan, sosyal medya üzerinden iyi dileklerini paylaşan tüm dostlarıma ve dava arkadaşlarıma tek tek çok teşekkür ederim.

Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, Teşkilat Başkanımız Sn. Erkan Kandemir’e, İl Başkanım Sn. Volkan Mengi’ye, Milletvekillerimiz Sn. Yasin Uğur ve Sn. Bayram Özçelik’e, Belediye Başkanımız Sn. Emrullah Ünal’a ve partimizin tüm teşkilatlarına desteklerinden dolayı teşekkür ederim”

Bu içerik size ne hissettirdi?

 • 0
  BEĞENMEDİM
 • 0
  GÜLDÜM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  BEĞENDİM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  SEVDİM

Yorumlar (0)

Bu içerik ile ilgili henüz yorum yazılmamış

İlgili Haberler

Burdur'un Milletvekilleri Mecliste yemin ettiler
Bölgesel

Burdur'un Milletvekilleri Mecliste yemin ettiler

14 Mayıs'ta yapılan 28. dönem Milletvekilliği seçiminde Burdur'un Milletvekili olarak seçilen İzzet Akbulut, Adem Korkmaz ve Mustafa Oğuz TBMM Genel Kurulunda yeminlerini ettiler.

Mustafa Oğuz, TBMM'de milletvekili yeminini etti
Bölgesel

Mustafa Oğuz, TBMM'de milletvekili yeminini etti

AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, TBMM Genel Kurulu toplantısında milletvekilliği yeminini etti. İşte detaylar...

Mustafa Oğuz, TBMM'de milletvekili kaydını yaptırdı
Bölgesel

Mustafa Oğuz, TBMM'de milletvekili kaydını yaptırdı

14 Mayıs'ta yapılan seçimde AK Parti Burdur Milletvekili seçilen Mustafa Oğuz, TBMM'de kaydını yaptırdı. İşte detaylar...

AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, oyunu kullandı
Bölgesel

AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, oyunu kullandı

İkinci tur Cumhurbaşkanlığı seçimleri dolayısıyla AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, Bucak Gençlik Merkezinde oyunu kullandı. İşte detaylar...

Burdur'da iş dünyasının temsilcileri, AK Parti'nin yeni vekilleriyle bir araya geldi
Bölgesel

Burdur'da iş dünyasının temsilcileri, AK Parti'nin yeni vekilleriyle bir araya geldi

Burdur İl Başkanı Mustafa Özboyacı, Milletvekilleri Adem Korkmaz ve Mustafa Oğuz ile Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Okan’dan oluşan AK Parti heyeti, Burdur iş dünyasının temsilcileriyle bir toplantı gerçekleştirdi. İşte detaylar...

Milletvekili Mustafa Oğuz'dan Başkan Kemal Kasap'a ziyaret
Bölgesel

Milletvekili Mustafa Oğuz'dan Başkan Kemal Kasap'a ziyaret

AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, Bucak Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifini ziyaret ederek, istişare toplantısı yaptı.