MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, Cami Mahallesi'ne Aile Sağlık Merkezi yapılacağını açıkladı.
MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, gelen seçimlerle birlikte vatandaşa projelerini duyurmaya devam ediyor. Erdoğdu, Cami Mahallesi sakinlerini sevindirecek o projeyi duyurdu.
Erdoğdu yaptığı açıklamada; ''Vatandaşlarımızın talepleri ve gördüğümüz eksiklik üzerine belediyemizce yer tahsisini yapacağımız cami mahallesi aile sağlık merkezini faaliyete geçireceğiz.'' sözleriyle Aile sağlık merkezi müjdesini duyurdu.
MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, saat 15:30'da Burdur'un Bucak ilçesi Cumhuriyet Meydanında düzenlenen miting başladı.
MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu Besicileri ziyarette bulundu, şikayetlerini dinledi, notlarını aldı.
MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu'ya, NNC Haber'de katıldığı canlı yayın öncesinde SİM'de yapılan sürpriz duygu dolu anlara sebep oldu.
Milliyetçi Hareket Partisi Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, yarın yapılacak olan mitinge tüm Bucak Halkını davet etti.
MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, NNC Haber'de yerel seçime doğru programına konuk oldu. Canlı yayına katılan Yusuf Erdoğdu, projelerini anlatıyor, açıklamalarda bulunuyor.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu ve MHP Bucak İlçe Başkanı Avukat İsmail Mutlucan, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu makamında ziyaret etti.
Yorumlar (0)