Düzce'nin Kaynaşlı ilçesinde aç kalan tilki, yiyecek aramak için köye indi. Tilkiyi gören muhtar ve yeğeni, hayvanı elleriyle besledi.
Nazilli Belediye Başkanı Dr. Ertuğrul Tetik’in talimatı ile Nazilli Merkez ve kırsal mahallelerinde yeniden ve yeni seçilen Mahalle Muhtarlarına ziyaretler başladı.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, muhtarlarla yaptığı toplantıda mahallelerin ihtiyaçlarını ve sorunlarını değerlendirdi. Gümüş, muhtarların taleplerini dinleyerek çözüm önerileri üzerinde verimli bir toplantı gerçekleştirdi.
Eskişehir’de polis ile halk arasındaki ilişkilerin geliştirilmesi amacıyla çalışma yapan ekipler, 10 farklı mahallenin muhtarıyla toplantı yaptı.
Bayat Belediye Başkanı Ahmet Bahadır Ünlü, mahalle muhtarları ile bir araya geldi.
Burdur'un Bucak ilçesinde görev yapan mahalle muhtarları, ilçede faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları başkanlarını ziyaret ederek Bucak'a yapılacak hizmetler konusunda istişarelerde bulundular.
Burdur'un Bucak ilçesinde görev yapan muhtarlar, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu ziyaret ederek ilçe ile ilgili görüş ve önerilerini paylaştı.
Yorumlar (1)
Ahmet
5 ay önce / 26.02.2024Kardeş Allah razı olsun .bu fotoğraflara her gün bakıyorum. Tilkiler çok seviyorum
Beğendim 0 | Beğenmedim 0 | Cevapla