Ak Parti Bucak Belediye Başkan Aday Adayı Ali İnan Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu makamında ziyaret etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Meçikoğlu Ak Parti Bucak Belediye Başkan Aday Adayı Ali İnan'a siyasi yaşamında başarılar dileyerek, seçim sürecinin herkes için hayırlı uğurlu olmasını diledi.
Gerçekleşen ziyarette her kesimle bir araya gelerek istişarelerde bulunacaklarını belirten Ali İnan, her kesimle bir araya gelerek ortak akıl ve dayanışma anlayışıyla Bucak'ı daha ileriye taşıma amacında olduğunu ifade etti.
İstişarenin önemine sık sık değinen Başkan Aday Adayı Ali İnan, Bucak Kız ve Erkek Kur’an Kursu Yaptırma ve Yaşatma Derneği'ni ziyaret etti.
İstişarenin önemine sık sık değinen Başkan Aday Adayı Ali İnan, Bucak Şoförler ve Otomobilciler Kooperatifi Başkanı Arif Mayda ile bir araya geldi.
AK Parti'den Bucak Belediye Başkan Aday Adayı Ali İnan, yeni güne aile şirketi önünde poz vererek başladı.
AK Parti'den Bucak Belediye Başkan Aday Adayı Ali İnan, STK ziyaretlerinin ardından esnaf ziyaretlerini sürdürüyor.
İstişarenin önemine sık sık değinen Başkan Aday Adayı Ali İnan, Burdur'un Bucak ilçesinde hizmet veren İNMAK Yapı Market İşletme Sahibi ile bir araya geldi.
İstişarenin önemine sık sık değinen Başkan Aday Adayı Ali İnan, Bucak Hızarcılar, Marangozlar ve Mobilyacılar Odası Başkanı Sezgin Sezgin ile bir araya geldi.
Yorumlar (0)