Çameli Belediyesi Meclisinin Aralık ayı olağan meclis toplantısı, Belediye Başkanı Cengiz Arslan başkanlığında yapıldı.
Çameli Belediyesi Meclisi, 2023 yılı Aralık ayı olağan meclis toplantısını gerçekleştirdi. Çameli Belediye Meclisi salonunda Belediye Başkanı Cengiz Arslan başkanlığında yapılan toplantıda, belirlenen gündem maddeleri ele alındı. Yoklama ve açılışın ardından, gelen yazılar gündeme alınarak Belediye Meclisi tarafından değerlendirildi.
Toplantıda bazı gündem maddeleri ilgili komisyona havale olurken, 1-2-3-5 numaralı gündem maddeleri de kabul edildi. Bir sonraki Belediye Meclis Toplantısı’nın 3 Ocak Çarşamba saat 11.00’de yapılmasına karar verildi. İHA
Melikgazi Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Palancıoğlu; başkan yardımcıları ve ilgili müdürler ile Melikgazi’ye 5 yıl içerisinde kazandırılan ve devam eden projeleri değerlendirmek için toplantı gerçekleştirdi.
TÜBİTAK-ARDEB “1001-Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Projelerini Destekleme Programı” kapsamında 2024 yılı 1. döneminde Araştırma Destek Programları Başkanlığına önerilen projelerin bilimsel değerlendirme süreci tamamlandı.
Vali Mustafa Çiftçi, İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bir ziyaret gerçekleştirdi.
Yapılan bir araştırma sonucunda en zeki iller sıralamasında 1'inci sırada yer alan Eskişehir'de, sonucu değerlendiren vatandaşlar, kentin eğitimli göç aldığı için toplum olarak geliştiğini, bu sebeple durumun şaşırtıcı olmadığını söyledi.
AK Parti Adıyaman Milletvekili Mustafa Alkayış, İhlas Haber Ajansı (İHA) Adıyaman Bürosuna yaptığı ziyarette siyasi gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Bilecik Valisi Şefik Aygöl, kaymakamlar ile iftarda buluşarak Bilecik ve ilçeleri değerlendirdi.
Yorumlar (0)