Burdur'un Bucak ilçesinde belediye başkanlığı için AK Parti'den aday adayı olan Ali İnan, ziyaretlerini sürdürüyor.
Aday adaylık sürecinin başlamasının ardından hızlı bir şekilde ziyaretlere başlayan Aday Adayı Ali İnan, bugün Ankara'ya giderek milletvekillerini ziyaret etti.
AK Parti'den Bucak Belediye Başkan Aday Adayı olan Ali İnan yaptığı açıklamada, " Aday Adaylığı başvurumuzun ardından Türkiye Büyük Millet Meclisinde Ak Parti Burdur Milletvekilimiz Adem Korkmaz‘ı ziyaret ettik. Misafirperverliklerinden ötürü teşekkür ederiz. " ifadelerini kullandı.
İstişarenin önemine sık sık değinen Başkan Aday Adayı Ali İnan, Bucak Kız ve Erkek Kur’an Kursu Yaptırma ve Yaşatma Derneği'ni ziyaret etti.
İstişarenin önemine sık sık değinen Başkan Aday Adayı Ali İnan, Bucak Şoförler ve Otomobilciler Kooperatifi Başkanı Arif Mayda ile bir araya geldi.
AK Parti'den Bucak Belediye Başkan Aday Adayı Ali İnan, yeni güne aile şirketi önünde poz vererek başladı.
AK Parti'den Bucak Belediye Başkan Aday Adayı Ali İnan, STK ziyaretlerinin ardından esnaf ziyaretlerini sürdürüyor.
İstişarenin önemine sık sık değinen Başkan Aday Adayı Ali İnan, Burdur'un Bucak ilçesinde hizmet veren İNMAK Yapı Market İşletme Sahibi ile bir araya geldi.
İstişarenin önemine sık sık değinen Başkan Aday Adayı Ali İnan, Bucak Hızarcılar, Marangozlar ve Mobilyacılar Odası Başkanı Sezgin Sezgin ile bir araya geldi.
Yorumlar (0)