Afyonkarahisar Emirdağ Kaymakamlığı tarafından düzenlenen kurumlar arası ‘Voleybol Turnuvası’ gerçekleştirilen final maçı ile son erdi.
Emirdağ Kaymakamlığı tarafından düzenlenen ‘Voleybol Turnuvasına’ 11 takım katıldı. Ada-Paşa ile Sağlık Spor arasında yapılan karşılaşma ile başlayan turnuva yapılan maçların ardından sona erdi. Turnuvanın final maçını ise Emirdağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi oldu. Takım şampiyonluk kupasını Kaymakam Osman Bilici’nin elinden aldı.
Afyonkarahisar’ın Emirdağ ilçesinde 4 köyün içme suyu depoları bakım, onarımları yapıldı.
Afyonkarahisar Emirdağ Kaymakamı Osman Bilici, ilçedeki OSB’lerde faaliyet gösteren işletmelerin ilçe ekonomisi ile birlikte ülke ekonomisine artı değer kattığını belirtti.
Afyonkarahisar Emirdağ Kaymakamı Osman Bilici, birinci yarıyılda eğitim alanında elde edilen başarının kalıcı hale gelmesi için okullarda yürütülen ve olumlu sonuçlar elde edilen strateji ve çalışmaların hız kesmeden devam edeceğini belirtti.
Afyonkarahisar Emirdağ Kaymakamı Osman Bilici, ilçe Şükrü Mola İlkokulunu ziyaret ederek, öğrencilerle yakından ilgilendi, idareci ve öğretmenleri çalışmalarını dinledi.
Emirdağ' da tadilatı biten okul eğitim ve öğretime açıldı
Meslek edindirme kurs katılımcılarına Kapadokya turu
Yorumlar (0)