Devre arası kampı için Antalya’da bulunan Afyonspor hazırlıklarını hız kesmeden devam ediyor.
TFF 2. Lig ekiplerinden Afyonspor, devre arası hazırlıklarına Antalya’da devam ediyor. Antalya kampında günlük çift antrenman yapan mor beyazlı ekipte idmanların teknik direktör Koray Palaz gözetiminde yapıldığı belirtildi. Antrenmanların ısınma, kondisyon ve dayanıklılık ağırlıklı yapıldığı öğrenildi.
TFF 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Altınordu, yarın düşme hattında birebir rakibi olan Kırşehir FSK’ya konuk olacak. Kırmızı-lacivertliler, rakibini mağlup ederek düşme hattından uzaklaşmak istiyor.
TFF 2. Lig ekiplerinden Afyonspor’un devre arası kampı Antalya’da başladı.
TFF 2. Lig ekiplerinden Afyonspor hafta sonu oynayacağı Somaspor maçını kazanarak ligde yükselişini devam ettirmeyi arzuluyor.
TFF 2. Lig ekiplerinden Afyonspor, hafta sonu oynanacak Arnavutköy Belediyespor maçı için antrenmanlara devam ediyor.
2024-2025 sezonunda TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta mücadele edecek Afyonspor'da Başkan Nadir Güzbey, kulübün 53 milyon TL borcu olduğunu ifade ederek, "Yeni sezona başlamak için de toplam 89 milyon TL para lazım" dedi.
TFF 2.Lig’in 22. haftasında Afyonspor evinde karşılaştığı Kırklarelispor ile 1-1 berabere kaldı.
Yorumlar (0)