Ağrı Valisi Mustafa Koç, “Ağrı İli Çevre Hizmetleri Birliği” değerlendirme toplantısına başkanlık etti.
Toplantıya, Ağrı Belediye Başkan Vekili Hakkı Kaman, Vali Yardımcısı, Diyadin Kaymakamı, ilçe ve belde belediye başkanları ve ilgili kurumların temsilcileri katıldı. Toplantının açılışında konuşan Vali Koç, çevre hizmetlerinin önemine vurgu yaptı.
Koç, “Çevre hizmetleri birliği olarak ilimizin çevre sorunlarını çözmek için çalışıyoruz. Atık yönetimi, geri dönüşüm ve temizlik hizmetleri gibi alanlarda yapacağımız projelerle çevreyi koruyacağız.” dedi.
Toplantıda, ilin çevre sorunları, atık yönetimi, geri dönüşüm ve temizlik hizmetleri gibi konular ele alındı. Ayrıca toplantıda, ilin çevre sorunlarına ilişkin değerlendirmeler yapıldı. İHA
Ağrı’da piyasa değeri 1 milyon lira olan İran halısı ele geçirildi. Devamı haberimizde...
Ağrı İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, yaptıkları yol uygulamasında 3 tırda 650 litre kaçak akaryakıt ve 3 bin 34 paket gümrük kaçağı sigara ele geçirdi. Devamı haberimizde...
Ağrı Valisi Koç, Diyadin ve Taşlıçay ilçelerinde incelemelerde bulundu
Ağrı Valisi Koç, Patnos ilçesinde devam eden yatırımları yerinde inceledi
Yorumlar (0)